Яка відповідь є правильною?

  • Одразу по закінченню курсу ерадикації.
  • Через 2 тижні.
  • Через 4 тижні.
  • Через 4 тижні після ерадикації та через 2 тижні по завершенню підтримуючої терапії ІПП.

Ефективність ерадикаційної терапії Н. pylori: важливість уреазного дихального тесту

Негормональна гастропатія, спричинена Helicobacter pylori (H. pylori), є поширеною проблемою серед населення. Для успішного лікування і ефективної ерадикації цієї бактерії важливо здійснити контроль за результатами терапії. Один з ключових методів оцінки ефективності ерадикаційної терапії H. pylori є уреазний дихальний тест.

Уреазний дихальний тест є неінвазивним методом, який дозволяє виявити наявність H. pylori в шлунку та визначити ефективність лікування. Після прийому спеціального препарату, що містить маркер, який реагує з уреазою, в разі наявності бактерії відбувається виділення вуглекислого газу, який можна виявити за допомогою аналізу видихуваного повітря.

Зважаючи на те, що ерадикаційна терапія H. pylori має свої особливості та може бути не завжди ефективною у всіх пацієнтів, уреазний дихальний тест рекомендується проводити для оцінки результатів такої терапії.

Тепер розглянемо найбільш правильний варіант відповіді на запитання: «При визначенні ефективності ерадикаційної терапії Н. pylori уреазний дихальний тест виконують:»

Одразу по закінченню курсу ерадикації.

Цей варіант є найбільш правильним, оскільки негайна перевірка результатів терапії після її завершення дозволяє швидко виявити ефективність лікування та при необхідності вчасно скоригувати підходи до подальшого лікування H. pylori. Такий контроль має велику важливість для успішного усунення бактерії та запобігання подальшим ускладненням.

Таким чином, уреазний дихальний тест слід проводити одразу по закінченню курсу ерадикації, щоб забезпечити ефективне лікування та досягти позитивного результату в боротьбі з H. pylori.

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *