Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Реінфузія при розриві селезінки

Андрій-Хірург
Повідомлень:174
З нами з:05 березня 2015, 23:23
Репутація:0
Спеціальність:хірургія
Звідки:Львів
Re: Реінфузія при розриві селезінки

Повідомлення Андрій-Хірург » 05 жовтня 2016, 23:07


Аватар користувача
Рибоксін
Повідомлень:146
З нами з:05 березня 2015, 23:13
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Реінфузія при розриві селезінки

Повідомлення Рибоксін » 09 жовтня 2016, 22:47

При масивній травмі і крововтраті - ніхто ДВС не відміняв. І в той же час ніхто не порівнював ризик ДВС при цих 2-х ситуаціях - з реінфузією і без.

sergiy
Повідомлень:14
З нами з:15 серпня 2015, 12:15
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:район

Re: Реінфузія при розриві селезінки

Повідомлення sergiy » 10 жовтня 2016, 21:05

Якщо з кров'ю труднощі, то були варіанти - хто не ризикував, той втрачав травмованих... Нам чесно кажучи на донорство - гріх ображатися. Ланцюжок простий і конкретний: СПК тисне на адміністрацію, адміністрація тисне на лікарів, лікарі тиснуть на родичів хворих + добровільне донорство ( уявіть не вмерло, ну а мотивація у кожного донора своя).

Аватар користувача
ЦРЛ
Повідомлень:59
З нами з:12 жовтня 2016, 21:34
Репутація:1
Спеціальність:хірургія
Звідки:ЦРЛ

Re: Реінфузія при розриві селезінки

Повідомлення ЦРЛ » 12 жовтня 2016, 21:34

А я провів реінфузію 1.500 мл крові з плевральної порожнини і врятував молодий дівчинці життя.

Аватар користувача
Треф
Повідомлень:251
З нами з:07 березня 2015, 00:43
Репутація:1
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Реінфузія при розриві селезінки

Повідомлення Треф » 15 жовтня 2016, 13:46

Якщо іншого виходу немає, я би наплював на всі накази і дозволи.

Аватар користувача
О.Б.
Повідомлень:7
З нами з:16 жовтня 2016, 11:37
Репутація:0
Спеціальність:анестезіолог
Звідки:недалеко

Re: Реінфузія при розриві селезінки

Повідомлення О.Б. » 16 жовтня 2016, 11:41

Проникаюче ножове поранення грудної клітини, гіповолемічний шок і т.д. Хворий на столі, поїхали. Інтраопераційно крововтрата - 800 і біжить далі (поранення міжреберних артерій. Середостіння ?, а може чогось ще). Доблесні хірурги починають по тихому панікувати. Давай реінфузію. І починають готуватися до взяття крові. Я як анестезіолог спокійно говорю, що методом ложка-банка-гепарин я проводити реінфузію не буду. Що тут почалося! Про те, що я молода та зелена, жіночої статі, ні хрена не бачила як на реінфузії рятували, докладно описувати не буду. Я сказала тільки, що проблем не бачу, якщо хочете, самі і займайтеся. У мене хворий стабільний по шоку, пішли перші краплі сечі, справляюся крохмалами і желатинами, групу визначила. залишилося трохи терпіння (на проби) і піде донорська. Ні, подавай їм реінфузію. Назрівав тихий скандал (хоча з хірургами в хороших відносинах). Вранці у начмеда підсумок: ти, мовляв, з юридичної точки права, а чисто по-людськи не треба упиратися рогом. Працюю в ЦРЛ, колектив хороший. А пацієнта цього я перевела на 3 добу з РАВ з легкою постгеморагічною анемією.

Андрій-Хірург
Повідомлень:174
З нами з:05 березня 2015, 23:23
Репутація:0
Спеціальність:хірургія
Звідки:Львів

Re: Реінфузія при розриві селезінки

Повідомлення Андрій-Хірург » 17 жовтня 2016, 11:57

Треба було подзвонити своєму начальству і хай би воно зранку розрулювало ситуацію, на те воно і начальство.


Повернутись до “Хірургія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 5 і 0 гостей

cron