Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Псевдолікування

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка
Псевдолікування

Повідомлення Lena » 26 липня 2016, 10:50

Працюю в приватному центрі. У нас невролог займається псевдолікуванням - своїм пацієнтам при підвищенні фібриногену на десяту частку одиниці неодмінно призначає реополіглюкін - та ще й систем так по 12 підряд. Відішліть до якого-небудь джерела знань - про нездатність впливу реополіглюкіну на фібриноген і незначущість таких відхилень цього єдино зміненого показника коагулограми - уявіть - бідолахи гроші викладають і вени портять.

Аватар користувача
Був розумним студентом
Повідомлень:142
З нами з:20 лютого 2015, 00:03
Репутація:1
Спеціальність:лікар
Звідки:Львів

Re: Псевдолікування

Повідомлення Був розумним студентом » 26 липня 2016, 18:52

Взагалі-то реополіглюкін дійсно знижує перетворення фібриногену в фібрин. Але вплив його на власне фибриноген - не чув, і, порившись в мережі, не знайшов. Давайте ще пошукаємо щодо клінічної незначущості такого незначного підвищення аналізів.

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка

Re: Псевдолікування

Повідомлення Lena » 26 липня 2016, 23:21

Це чудово, що Ви вирішили підтримати цю тему. Колеги, насущне питання у мене із цього приводу таке - якщо я бачу, що інший лікар відверто розкручує пацієнта, впарюючи навколонаукові методики лікування, нав'язуючи непотрібні хай і чудові препарати, залякуючи важкою перспективою, що робити: відкрити пацієнтові очі? Некоректно... за таке можуть і звільнити, говорити з самим колегою на цю тему - АРХІДАРЕМНО.
Таке світило у своїх власних очах завжди правий, помилок не визнає, перекидає з хворої голови на ... Як Ви поводитеся у такому разі?

Полиграф Полиграфыч
Повідомлень:748
З нами з:05 червня 2015, 20:17
Репутація:9
Спеціальність:не врач
Звідки:фортеця Калаур

Re: Псевдолікування

Повідомлення Полиграф Полиграфыч » 27 липня 2016, 00:07

в наших широтах реополиглюкин отмирает, как и гемодез. все чаще пользуются реосорбилатом. но чтобы реополиглюкин назначали в частной клинике? чудово

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень:178
З нами з:21 лютого 2015, 09:57
Репутація:3
Спеціальність:терапевт
Звідки:Житомир

Re: Псевдолікування

Повідомлення Наталія » 27 липня 2016, 13:16

А як відносно того, щоб обговорити подібне в колективі? Відкрито, колегіально... Може, колеги Вас підтримають?

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка

Re: Псевдолікування

Повідомлення Lena » 27 липня 2016, 17:10

Колеги позаочі підтримують, а обговорити - немає у нас колективу, от і все. Знаєте, по Крилову "Лебідь, Рак і Щука". Кожен бореться тільки за свої відсотки, результат в цілому нікому не потрібний. Сама з цим товаришем перестла спілкуватися колегіально, взагалі хворих не направляю, він взаємно, а могли б - навпаки. Але як?!?! ...

Ви можете представити - пацієнтка приходить з болями в спині з іррадіацією в епігастрій - він їй збацує консультацію з лікуванням ( остеохондрозу) і МРТ (де отримує комісійні), тітонька наступного дня приходить до мене зі словами: "Я про всяк випадок хотіла і терапевту показатися". Банально, але калькульозний холецистит, загострення і розкручувати її не потрібно було: скарги і на свербіж, і на гіркоту, і блювоту і на УЗД все зрозуміло.

Спротивіло мені це все, я мужиків попросила з ним поговорити, вони головами покивали, мол так-так, а ... самі до нього на мануалку ходять ( до речі сказати, як мануаліст - він класний) і тому розмовляти боятися, гроші він центру приносить великі, собі теж, що саме по собі правильне, я за - коли медицина - бізнес, чесний і професійний, але коли це розбій з великої дороги...

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень:178
З нами з:21 лютого 2015, 09:57
Репутація:3
Спеціальність:терапевт
Звідки:Житомир

Re: Псевдолікування

Повідомлення Наталія » 28 липня 2016, 10:04

Ну, Ви описали банальну помилку в діагностиці, умисну чи ні - інше питання. У "державному" секторі охорони здоров'я за це вставляють по саме не хочу...

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка

Re: Псевдолікування

Повідомлення Lena » 28 липня 2016, 18:35

Та не було там помилки, була прив'язаність до своїх діагнозів, натягування відверте, щоб отримати дивіденти. Не далі як 4 години тому після нього пацієнт чоловік 40 років пішов до мене на консультацію - знову дивлюся горезвісна МРТ в направленні, дядечко розповідає: артрит, артрит і ще раз артрит, спондилоартрит і в анамнезі виражений простатит і коньюнктивіт.., а його тепер мануалити почнуть...

Суховій
Повідомлень:98
З нами з:08 березня 2015, 22:09
Репутація:0
Спеціальність:гінекологія
Звідки:Україна

Re: Псевдолікування

Повідомлення Суховій » 30 липня 2016, 13:31

Керівництво клініки знає про такі передові методи лікування?

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень:178
З нами з:21 лютого 2015, 09:57
Репутація:3
Спеціальність:терапевт
Звідки:Житомир

Re: Псевдолікування

Повідомлення Наталія » 31 липня 2016, 21:43



Повернутись до “Вся медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron