Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Станіслав Березовський
Повідомлень:11
З нами з:04 вересня 2016, 20:26
Репутація:1
Спеціальність:Загальна практика-сімейна медицина
Звідки:Одеса
Re: Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Повідомлення Станіслав Березовський » 10 вересня 2016, 00:18

Вітаю Вас, Ольга-Тульчин!
Я і не ображаюсь. Мене тривожить тенденція. Ми шукали лікарів у 2009 та у 2014 роках. кожного разу пропозиції наші були цілком конкурентними. Але вибір щоразу ставав все більш вузьким. Як каже моя одна приятелька:"Объяснить я и сама могу, я это понять хочу!"
Ось і я хочу зрозуміти коріння цієї тенденції. Доречі, (це констатація, а не комплімент) жіночі лікарськи резюме виглядають куди більш привабливими. І зовсім не через гарні фото. Не далі, як вчора мав пропозицію двох молодих неврологинь з обласної лікарні. І якби я не вважав роботу у вертебрології, де однією із складових є мануальна медицина, чоловічою справою, то проблеми взагалі не було б.

joker
Повідомлень:100
З нами з:27 травня 2015, 23:34
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:тут

Re: Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Повідомлення joker » 10 вересня 2016, 09:58

Колись теж намагався знайти роботу через інтернет. Скільки не відправляв своє резюме - практично жодного відгуку не отримав. Мені здається, що значна частина вакансій на таких сайтах липова, вони потрібні тільки фірмам і кадровим агенствам, які хочуть показати свою "активність". Тому ніхто вже і не пробує відправляти резюме.

Станіслав Березовський
Повідомлень:11
З нами з:04 вересня 2016, 20:26
Репутація:1
Спеціальність:Загальна практика-сімейна медицина
Звідки:Одеса

Re: Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Повідомлення Станіслав Березовський » 10 вересня 2016, 10:40

Можу достовірно сказати, що по меньший мірі у медичному сегменті Одеси зараз фіктивних вакансій немає. Пристойні роботодавці всі відомі, від їхнього імені наврядчи можна тиснути туфту. Інша річ, що обіцянки дійсно можуть відрізнятися від реальності, а ще частіше - бувають прочитані так, що Бажане здається дійсним. Але то вже інша річ.

Аватар користувача
Вадим Олексійович
Повідомлень:131
З нами з:04 березня 2015, 14:33
Репутація:0
Спеціальність:сімейний лікар
Звідки:Київ

Re: Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Повідомлення Вадим Олексійович » 10 вересня 2016, 23:20

Спробуйте опублікувати кілька вакансій під різними заголовками. Якщо не буде відгуків, то що ж зробиш - ну нема бажаючих за такі гроші працювати. Ринок.

Станіслав Березовський
Повідомлень:11
З нами з:04 вересня 2016, 20:26
Репутація:1
Спеціальність:Загальна практика-сімейна медицина
Звідки:Одеса

Re: Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Повідомлення Станіслав Березовський » 10 вересня 2016, 23:55

Вітаю Вас, колего!
Я був би готовий цілком з Вами погодитись, відносно законів ринку, якби той ринок міг би бачити. Алеж пропозицій молодих сімейників на цьому ринку я геть не бачу! Я не кажу про нашу вакансію я не бачу їх взагалі. Мій великий земляк Жванєцький колись сказав таке:"Как можно здесь изучать спрос, когда спрос сам мечется, изучая сбыт!" Якщо молодиц лікар у свої 28-30 років не бажає працювати за ці гроші, то за які гроші він працює зараз? Я писав раніше, що у нас в Одесі середньозважена пропозиція для сімейника складає 10000-15000 гривень. Можливо у Києві ця планка дещо вища, можете, як сімейник позначити реальне і Бажане по київским міркам?

Аватар користувача
Вадим Олексійович
Повідомлень:131
З нами з:04 березня 2015, 14:33
Репутація:0
Спеціальність:сімейний лікар
Звідки:Київ

Re: Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Повідомлення Вадим Олексійович » 11 вересня 2016, 14:09

Реальне - планка в столиці приблизно така ж сама. Ваша пропозиція цілком нормальна, тим більше для молодого сімейного лікаря.

Про бажане краще не починати)))

Станіслав Березовський
Повідомлень:11
З нами з:04 вересня 2016, 20:26
Репутація:1
Спеціальність:Загальна практика-сімейна медицина
Звідки:Одеса

Re: Ринок праці в український медицині: дива і загадки

Повідомлення Станіслав Березовський » 11 вересня 2016, 15:19

Згоден, про Бажане краще не треба. З огляду на те, що не тільки ми самі, але й спільнота вважає наші пропозиції конкуретними у мене лишаютсья дві версії того, чому вона лишається без відгуку, причому одна гірша від другої. Перша: відлякує необхідність ще чомусь вчитися (бо зі стандартного сімейника ми маємо зробити розумного і вправного вертебролога);
друга лікарська молодь розчавлена труднощами перших кроків, через що думає лише про те, що треба тікати з медицини абикуди.
Почекаємо ще декілька тижнів, потім почнемо їх "ловити" традиційним одеським методом: папа-мама, кум-сват та ін.
Інше пока, мабудь в нас ще не працює. Чи то може наша "контора" дещо вперед скокнула з реалій сьогодення.


Повернутись до “Вся медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей

cron