Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Деякі поради лікарям

Аватар користувача
Бойко
Повідомлень:164
З нами з:06 березня 2015, 21:29
Репутація:2
Спеціальність:хірургія
Звідки:Україна
Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Бойко » 06 вересня 2017, 09:41

Якщо людина щось отримує безплатно, вона соціально деградує.

Doctor MOM
Повідомлень:2
З нами з:06 грудня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:кардіо, терапія
Звідки:ІФ

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Doctor MOM » 06 вересня 2017, 19:41


Бодун
Повідомлень:271
З нами з:05 березня 2015, 23:18
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Бодун » 07 вересня 2017, 09:19


Аватар користувача
USLA
Повідомлень:4
З нами з:18 березня 2017, 14:52
Репутація:0
Спеціальність:анестезіолог
Звідки:Хмельницький

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення USLA » 07 вересня 2017, 16:16

В енергетичних вампірів вірю. Іноді після звичайного спілкування з деякими людьми відчуваю себе абсолютно виснаженою, починає боліти голова. Пояснити розумно це не можу, може пояснить це психолог, може є несумісність за темпераментом або ще щось. Намагаюся обмежити спілкування з такими людьми. Взагалі вважаю, лікарі - в своєму роді психологи. Дуже багато пацієнтів-психопатів, з прихованою або явною психопатологією.
Головне, щоб колеги були нормальні, інакше справа труба...
І ще останнім часом дуже стала довіряти своїй інтуїції. Іноді подивишся на пацієнта в реанімації - ніби стабільний, і по аналізах і по клініці-ну щось не подобається, а пояснити не можеш. Так і виходить потім - раз і погіршення... А раціонального пояснення дати не можу.
Пора у відпустку... :-):

Аватар користувача
Дитя моргу
Повідомлень:51
З нами з:22 лютого 2015, 20:33
Репутація:0
Спеціальність:навіть не знаю
Звідки:Київ

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Дитя моргу » 08 вересня 2017, 08:54

Вампіри, вовкулаки, перевертні :-) Вішайте розп'яття в кабінеті, і стетоскоп шоб зі скальпелем срібні :-) Як на мене, є просто група тяжких ідіотів \ недовірливих \ тривожно-неспокійних, яким поки втолкуєш одну-єдину думку, просту, різними словами, півгодини піде ...А є істерики, яким посваритися більше ні з ким і ніде - вдома чоловік відразу ляпас дасть, а тут безкарно. Ви! тут! всі виродки-хабарники-ледарі! нічого не робите! Я тут з ранку (хоча хрін там)! А ви мене не в реанімацію, а тільки таблетки! А я ж уже місяць вдома зі своєю болячкою, і в черзі тому не можу! Ну і так далі (з такими ІМХО краще в усьому погоджуватися і посміхатися-іноді прикольно дивитися на реакцію :-) А ви все-вампіри :-)

Таня М.
Повідомлень:139
З нами з:05 березня 2015, 12:48
Репутація:0
Спеціальність:сімейна медицина
Звідки:Україна

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Таня М. » 08 вересня 2017, 20:19


Аватар користувача
Вадим
Повідомлень:26
З нами з:01 серпня 2016, 10:07
Репутація:0
Спеціальність:традиційна українська медицина
Звідки:Україна

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Вадим » 09 вересня 2017, 17:00

В китайській гімнастики цигун є способи захисту від неприємних і агресивних людей, тобто відновлення внутрішньої енергетики через дихання і візуалізацію потоків енергії. Правда, ці самі "вампіри" енергетичні, нападають зазвичай несподівано, так що цигун тут може допомогти тільки відновитися після того, як неприємна розмова вже відбулася. І для цього потрібно хоча б хвилин 5 - 15 вільного часу. Найбільш просунуті цигуністи вже заздалегідь мають таку могутню внутрішню енергію ??? , що вампіри бояться перед ними.
Психологічні методи представляються більш корисними для нейтралізаціі раптових ворожих психологічних інтервенцій.
- Налаштування позитивне, якщо є намір продовжити спілкування з пацієнтом: - ".... всі лікарі - чортові неуки і здирники" - - "значить, у вас є дуже причина, щоб прийти саме до мене?"
Налаштування негативне, з метою перервати спілкування з пацієнтом - "добре, зверніться до лікаря, якому ви довіряєте"
Перенаправлення негативної енергії пацієнта на нездоланні перешкоди, щоб в них вона і вичерпалася - накази МОЗ, посадові інструкції ітд. Метод - "перетворитися в човен", тобто "Я б радий піти назустріч, але ось є такий наказ МОЗ ..."

Аватар користувача
Паша
Повідомлень:4
З нами з:26 квітня 2017, 10:10
Репутація:0
Спеціальність:неврологія
Звідки:Чернівці

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Паша » 10 вересня 2017, 15:35

Ага, а ще можна займатися йогою і медитувати на прийомі :-)

Аватар користувача
Бандердоктор
Повідомлень:191
З нами з:26 лютого 2015, 19:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Славна Україна

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Бандердоктор » 12 вересня 2017, 21:36

:ps_ih: Пропоную спробувати позу Шавасана - поза трупа. Дуже добре знімає напругу і додає нові сили.

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень:1501
З нами з:18 лютого 2015, 12:05
Репутація:10
Спеціальність:хірург
Звідки:Кам'янець-Подільський
Місце роботи:Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Деякі поради лікарям

Повідомлення Ілля Пігович » 13 вересня 2017, 18:16

Дурниці і забобони))


Повернутись до “Вся медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей

cron