Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Скарга від хворого

Це я
Повідомлень:2
З нами з:02 квітня 2017, 14:10
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Не хочу уточнювати
Скарга від хворого

Повідомлення Це я » 02 квітня 2017, 14:13

Добрий день, ось така заява-скарга від дружини хворого. По суті, ніяких дефектів в лікуванні може й немає, але є заява.

Питання - чи кожна заява з вимогою службового розслідування має закінчуватись цим самим службовим розслідуванням? Які взагалі в головного лікаря є варіанти реакції на скарги?

Подібну заяву теоретично можна написати на будь-що. Лікар погано підтримав психологічно мого чоловіка, через це у нього ти розвинулись ускладнення і т.д.​

По даному випадку можу додатково повідомити, що ніяких особливостей в лікуванні не було. В реанімацію хворий переведений не через важкість стану, а через скандальних родичів. Я до лікування цього хворого відношення не мав, але подібні скарги писали і на мене. Лікар беззахисний перед необгрунтованими претензіями хворих і їх родичів, які не розуміють, що таке стандарти обстеження, складний діагноз, стандарти лікування, ускладнення і т.д..



Бодун
Повідомлень:271
З нами з:05 березня 2015, 23:18
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Скарга від хворого

Повідомлення Бодун » 02 квітня 2017, 14:59

Ха, скарга! Ви мабуть ще ні разу в суді не були. Пощастило, мабуть добре працюєте!

В даному випадку з юридичної точки зору все дуже просто, згідно статті 1 згаданого в скарзі закону "Про звернення громадян", громадянин має право, цитую:

"звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення."

Далі, згідно статті 19 того ж закону:

"Органи державної влади i мiсцевого самоврядування, пiдприємства, установи, органiзацiї незалежно вiд форм власностi, об'єднання громадян, засоби масової iнформацiї, їх керiвники та iншi посадовi особи в межах своїх повноважень зобов'язанi:
об'єктивно, всебiчно i вчасно перевiряти заяви чи скарги;"

Я думаю, питань більше немає?

Це я
Повідомлень:2
З нами з:02 квітня 2017, 14:10
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Не хочу уточнювати

Re: Скарга від хворого

Повідомлення Це я » 02 квітня 2017, 15:16

Ні, питання ще є. Що означає всебічно перевірити скарги?

Бодун
Повідомлень:271
З нами з:05 березня 2015, 23:18
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Скарга від хворого

Повідомлення Бодун » 03 квітня 2017, 12:26

А далі нема чітких рекомендацій, претензії можуть бути найрізноманітніші. Як мінімум потрібно вивчити медичну документацію.


Повернутись до “Вся медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron