Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Хочу бути хірургом

Рафаель
Повідомлень:52
З нами з:22 лютого 2015, 14:04
Репутація:0
Спеціальність:стоматолог
Звідки:Україна
Re: Хочу бути хірургом

Повідомлення Рафаель » 09 березня 2015, 13:11

А на якому Ви курсі ? Може ще рано перейматися таким питанням, все вирішиться з часом. Велика ймовірність того, що Ви в хірургію і не захочете! А вже якщо і виберете хірургію, то будьте в першу чергу не хірургом, а лікарем! Пізнавайте все що Вам викладають у ВНЗ! Все це дуже важливо і необхідно знати! Не зациклюйтеся на вузькій спеціалізації!

Бодун
Повідомлень:271
З нами з:05 березня 2015, 23:18
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Хочу бути хірургом

Повідомлення Бодун » 09 березня 2015, 14:36

Вибрав я хірургію десь на 3 курсі університету і став ходити на нічні та добові чергування .... вражень набрався - море! Тільки от коли став сертифікованим фахівцем зрозумів, що знайти "добре" місце для роботи за своєю спеціальністю дуже важко, потрібні хороші люди)) Тому будучи аспірантом з хірургії, я працюю лікарем швидкої допомоги; є різні аспекти для вибору подальшого свого шляху - якщо хочеться заробляти гідно, то хірургія не кращий варіант, якщо хочете реально допомагати людям, незважаючи ні на що, то welcome, єдине що - в цьому самому випадку на перше місце виходить кар'єра, а вже потім все інше)))

Андрій Степанович
Повідомлень:35
З нами з:04 березня 2015, 11:29
Репутація:2
Спеціальність:нейрохірург
Звідки:Київ

Re: Хочу бути хірургом

Повідомлення Андрій Степанович » 09 березня 2015, 16:22

Думаю, стать не визначальна ознака у виборі, а важливо вміло знати межі в сферах життя і проводити лінію між роботою і та іншими сферами життя. Можна спокійно працювати навіть на 5 роботах хірургічного профілю, вміло поєднуючи їх з особистим життям, хобі, наукою, освітою, захопленнями і т.д. Важливо послухати своє серце, чітко визначити рівень своєї холоднокровності професійного характеру (а в хірургії це дуже важливо, але не варто плутати з халатністю, байдужістю і т.д.), і як багато практикуючих лікарів радять, практика з "ранніх" років))). А бажання і воля в подальшому в поєднанні з працею будуть сприяти вибору та здійсненню всього в реалі))) Успіхів, і який б не був вибір, нехай він принесе тільки позитивні емоції!

Онкохірург
Повідомлень:74
З нами з:21 лютого 2015, 10:00
Репутація:1
Спеціальність:онкохірургія
Звідки:Київ

Re: Хочу бути хірургом

Повідомлення Онкохірург » 09 березня 2015, 16:56

Ви знаходитесь перед вибором своєї професії - ходіть на чергування, подивіться, аналізуйте кожен випадок, подивилися операцію, а ще краще асистуєте на ній - почитайте хід даної операції - добре відкладається в голові. У Вишневского у щоденнику хірурга - де він описує хірургію у ВВВ - є чудові рядки де він пише, що жінка-хірург повинна залишатися жінкою і в операційній з її м'якістю руху рук, а не переймати грубість чоловічих рук. Моя думка - з жінок так само як з чоловіків стають чудові хірурги - приклад Паціора (була провідним фахівцем з портальної хірургії), при цьому багатодітна мати. У зв'язку зі стериотипом, що хірургія не місце для жінок, їм важче завоювати авторитет, особливо серед колег.
Багатьом хірургія подобається тим, що ти зробив операцію і ось твій результат. Але не треба забувати що хірург, це той же терапевт, який вміє ще оперувати.

Аватар користувача
dr.Viktor
Повідомлень:929
З нами з:19 березня 2015, 13:56
Репутація:11
Звідки:Україна
Спеціальність:Хірург
Звідки:Україна
Місце роботи:Туніс, HRM

Re: Хочу бути хірургом

Повідомлення dr.Viktor » 20 березня 2015, 19:54

Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"


Повернутись до “Хірургія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 9 і 0 гостей

cron