Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Медичної блокади окупованої частини Донбасу немає

Аватар користувача
Irena
Повідомлень:134
З нами з:19 лютого 2015, 21:51
Репутація:0
Спеціальність:невролог
Звідки:Київ
Медичної блокади окупованої частини Донбасу немає

Повідомлення Irena » 09 червня 2015, 18:27

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі запевнив, що медблокади окупованої частини Донбасу немає.

Про це він заявив в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".

"Єдине, що ми не можемо робити, це фінансувати зарплати і надавати пряму фінансову допомогу на окупованих територіях. В іншому ми працюємо і з місцевою владою на підконтрольній території, і з величезною кількістю міжнародних організацій, які доставляють гуманітарну допомогу через кордон. Минулого тижня ВОЗівський великий конвой гуманітарної допомоги передав ліки, лікарські засоби і на наші підконтрольні території, і завезли туди, бо треба дивитися на ситуацію реально. І я абсолютно впевнений, що дуже скоро окуповані райони будуть звільнені, і чисто для прагматичного дії Міністерства охорони здоров'я, щоб ситуація там була під контролем ", - підкреслив міністр.

Аватар користувача
Бандердоктор
Повідомлень:191
З нами з:26 лютого 2015, 19:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Славна Україна

Re: Медблокади окупованої частини Донбасу немає

Повідомлення Бандердоктор » 09 червня 2015, 18:30

А чому немає блокади? Там є "міністри охорони здоров'я", хай самі думають. І врешті решт лікуватися бандерівськими ліками якось зовсім не духовно.

Аватар користувача
Дитя моргу
Повідомлень:51
З нами з:22 лютого 2015, 20:33
Репутація:0
Спеціальність:навіть не знаю
Звідки:Київ

Re: Медичної блокади окупованої частини Донбасу немає

Повідомлення Дитя моргу » 09 червня 2015, 19:46

Ізолювати, і хай подихають. В кращих кацапських традиціях.

Командование федеральных сил предъявило жителям Грозного ультиматум: все, кто до 11 декабря не покинет город по оставленному российскими войсками в районе села Первомайское гуманитарному коридору, считаются боевиками и террористами и подлежат уничтожению.

http://lenta.ru/vojna/1999/12/06/grozny/

Аватар користувача
виктордовгий
Повідомлень:130
З нами з:12 травня 2015, 13:55
Репутація:0
Звідки:Харків
Спеціальність:економічна, правознавство, дежавне управління
Звідки:керівний працівник
Місце роботи:орган державної влади

Re: Медичної блокади окупованої частини Донбасу немає

Повідомлення виктордовгий » 22 червня 2015, 10:48

а на віщо обслуговувати Донбас та Луганськ, якщо ці території вже не є частиною України, і вже ніколи нею не стануть! у питанні виживання кожен полкладаеться на себе особисто, я не готовий в шкоду собі витрачатися на донбас та луганськ.


Повернутись до “Медицина і війна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 11 і 0 гостей

cron