Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Історія медика - рядового медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Свириденко

Аватар користувача
Бандердоктор
Повідомлень:191
З нами з:26 лютого 2015, 19:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Славна Україна
Історія медика - рядового медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Свириденко

Повідомлення Бандердоктор » 10 травня 2015, 11:35



«Ця ніч була для мене найважчою у житті. Я просив їх, не засинайте. Головне не засинати. Усю ніч вони благали про допомогу, а потім звуки стихали... по одному…поки не настала мертва тиша…» – згадує ніч на 16 лютого рядовий медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Свириденко.

Дорогою в Артемівськ бригада потрапила у засідку. Колона, що рухалась неподалік Дебальцевого, була обстріляна з мінометів. Бійці перебрались у вантажівку «Урал». Проїхавши декілька метрів, вони підірвались на міні. 300-тих, а також інших бійців, які там знаходились, від вибуху відкинуло на декілька метрів. Тяжкопоранені, але живі, бійці разом з Вадимом залишились посеред поля очікувати на допомогу.

В ті лютневі дні мороз був близько 20 градусів. По одному, до ранку, на сильному морозі і без допомоги 300-ті з бригади помирали. Вранці Вадим залишився один. Навколо були мертві товариші. Тяжкопоранений, стікаючи кров’ю, він їв сніг, залишки сухпайка і не давав собі спати. Через три дні його знайшла розвідка «днр», яка забрала його у Донецьк. Згодом Вадима відпустили, відправивши до Дніпропетровська, а звідти – у Київ на лікування.

Історія боротьби за життя Вадима Свириденко, який покинув своє життя у Києві після дзвінка з воєнкомату та став рядовим медроти.

Бодун
Повідомлень:271
З нами з:05 березня 2015, 23:18
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Історія медика - рядового медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Свириденко

Повідомлення Бодун » 10 травня 2015, 15:54

Ще один пункт у довгому списку бездарності, пофігізма і зрадництва нашого вищого командування. Ви знаєте, скільки кримінальних справ відкрила СБУ за останній рік по статті "Зрада Батьківщини" ? Жодної! А тепер думайте, який з варіантів правильний - в нашій армії нема жодного агента кгб/фсб або їх свідомо не чіпають ?

Аватар користувача
dr.Viktor
Повідомлень:929
З нами з:19 березня 2015, 13:56
Репутація:11
Звідки:Україна
Спеціальність:Хірург
Звідки:Україна
Місце роботи:Туніс, HRM

Re: Історія медика - рядового медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Свириденко

Повідомлення dr.Viktor » 12 травня 2015, 23:53

Гарна Тема...
Відео у мене не відкривається...-:-((

Війна є Війна...
Легше всього "Всіх" звинувачувати, а на ділі--:
"що маємо, то і маємо..."

Якщо хто може добавити подібні історіі в Тему, було б цікаво...
Моя Вам Всім повага!
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень:1501
З нами з:18 лютого 2015, 12:05
Репутація:10
Спеціальність:хірург
Звідки:Кам'янець-Подільський
Місце роботи:Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Історія медика - рядового медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Свириденко

Повідомлення Ілля Пігович » 13 травня 2015, 09:04

У мене з відео проблем нема. Ви з чого дивилися ?


Повернутись до “Медицина і війна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 7 і 0 гостей

cron