Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Квіташвілі подав у відставку

Гностик
Повідомлень:55
З нами з:28 лютого 2015, 14:04
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна
Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Гностик » 25 липня 2015, 20:14

Борис Тодуров поділився статтею на Фейсбуці, йому мабуть трохи видніше, ніж нам.

Почему провалился Квиташвили и как реформировать украинскую медицину

http://hvylya.net/analytics/politics/po ... tsinu.html

Аватар користувача
Дитя моргу
Повідомлень:51
З нами з:22 лютого 2015, 20:33
Репутація:0
Спеціальність:навіть не знаю
Звідки:Київ

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Дитя моргу » 25 липня 2015, 20:22

Стаття фігня, ні слова про фармацевтичну мафію, яка і каламутить всю воду на вищому рівні заради мільярдів.

Аватар користувача
Вікріл
Повідомлень:108
З нами з:22 березня 2015, 11:24
Репутація:3
Спеціальність:хірург, ендоскопіст
Звідки:Україна

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Вікріл » 26 липня 2015, 22:48

Розроблений в МОЗ і поданий Кабміном в Парламент законопроект («Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я № 2309а від 07.07.2015) надає можливість розкрадання, дерибану, привласнення за безцінь чи безплатно закладів охорони здоров’я (поліклінік, лікарень, науково-дослідних інститутів і землі, на якій вони розташовані). Про це на під час прес-конференції Українському кризовому медіа центрі заявив народний депутат Олег Мусій.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1103643-ek ... karen.html

Аватар користувача
Вадим Олексійович
Повідомлень:131
З нами з:04 березня 2015, 14:33
Репутація:0
Спеціальність:сімейний лікар
Звідки:Київ

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Вадим Олексійович » 26 липня 2015, 23:07

Коли хочеться влади,то прикидаєшся і чесним, і демократом, і патріотом. Більшість в Україні не розуміє, як потрібно проводити реформу охорони здоров'я. Але всі, абсолютно всі, не хочуть розлучитися з комуністичною ідеєю безкоштовного медобслуговування, хоч паскудна, хапужна, не професійна, але безкоштовна. Олег Мусій - хороший хлопець, але хамства і "замилювання" очей громадянам України - де він цього тільки набрався? Всі форми медобслуговування повинні існувати в Україні і якщо якась медустанова, створена в радянський час, для брехливої турботи про людей, не виконує таку функцію, а таких "море", то вона має бути продана, із закріпленою за нею функцією медобслуговування (я подивлюся скільки знайдеться покупців, адже саме медобслуговування збиткове, потрібні інші форми менеджменту.)

Вівчар
Повідомлень:11
З нами з:09 березня 2015, 16:58
Репутація:0
Спеціальність:травматологія
Звідки:Чорнозем'я

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Вівчар » 27 липня 2015, 09:03

Чи Мусій хоче щоб йому відвалили грошенят, чи я не знаю. Держава жахливо керує всім, тому що вона не зацікавлена в зароблянні грошей або наданні послуг, вона зацікавлена пиляти податки і все. Не можна створити ідеальний закон, не буває таких і все. Що, в законі Мусія не можна знайти схем? Я впевнений на 100%, там ще більше схем ніж в кабмінівському. Це тупе затягування реформування. Я не знаю що з цього отримує Мусій, але мабуть щось отримує від зацікавлених осіб.

Гностик
Повідомлень:55
З нами з:28 лютого 2015, 14:04
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Гностик » 27 липня 2015, 12:58

Мусій типовий політикан, який виявився некомпетентним міністром, просто піариться.

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень:1501
З нами з:18 лютого 2015, 12:05
Репутація:10
Спеціальність:хірург
Звідки:Кам'янець-Подільський
Місце роботи:Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Ілля Пігович » 05 серпня 2015, 10:20

Заступник голови МОЗ Павленко: «Приватизація лікарень – головний міф про медичну реформу»

http://newsradio.com.ua/2015_07_30/Zast ... ormu-4617/

Володимир Алейнік
Повідомлень:149
З нами з:20 березня 2015, 11:35
Репутація:1
Спеціальність:травматологія і ортопедія
Звідки:Львів
Місце роботи:Медичний центр фізичної терапії та медицини болю "Інново"

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Володимир Алейнік » 12 серпня 2015, 12:53

Хто тепер в МОЗі головний?

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень:1501
З нами з:18 лютого 2015, 12:05
Репутація:10
Спеціальність:хірург
Звідки:Кам'янець-Подільський
Місце роботи:Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Ілля Пігович » 14 серпня 2015, 18:23

Я відстав від життя зі своїми відпочинками. До речі, чудово себе почуваю, більше тижня ніякої негативної інформації не дізнавався. Але треба повертатися в реальність ))) Що сталося ?

Аватар користувача
Вадим Олексійович
Повідомлень:131
З нами з:04 березня 2015, 14:33
Репутація:0
Спеціальність:сімейний лікар
Звідки:Київ

Re: Квіташвілі подав у відставку

Повідомлення Вадим Олексійович » 21 серпня 2015, 16:34

Епопея триває.

Министр охраны здоровья Александр Квиташвили не соответствует занимаемой должности, а его первый заместитель Александра Павленко должна быть уволена.

Об этом говорится в материалах расследования деятельности Министерства здравоохранения, обнародованных сегодня в Киеве согласно распоряжению премьер-министра Украины Арсения Яценюка.

Текст двух актов зачитал заместитель главы Национального агентства Украины по вопросам государственной службы и глава Комиссии по проведению служебных расследований относительно деятельности должностных лиц Минздрава Александр Скопич.

В результате проверки, проведенной комиссией, были выявлены целый ряд нарушений. В частности, за все время пребывания на должности министра Александра Квиташвили не были приняты необходимые для эффективной работы ведомства кадровые решения, не был составлен план госзакупок лекарственных препаратов на 2015 год, не проведена перерегистрация лекарств, не был отправлен на лечение за рубеж ни один участник АТО, а шесть больных, нуждавшихся в лечении за границей, скончались. При этом, по словам Скопича, ведомство активно занималось формированием общественного мнения в СМИ, пытаясь создать видимость активной работы Минздрава.

Кроме того, комиссия выявила и нарушения в формировании реестра оптово-отпускных цен на лекарственные препараты и изделия медицинского назначения. По словам вице-премьера Украины Валерия Вощевского, котрый присутствовал во время оглашения результатов расследования, в результате бездеятельности сотрудников Минздрава в Украине сложилась удручающая ситуация с завышенными ценами на лекарства. В то же время из-за задержек Минздрава в перерегистрации лекарственных препаратов из продажи были изъяты 311 наименований лекарств, срок лицензий которых истек.

Помимо прочего, комиссия обнаружила, что первый заместитель министра Александра Павленко в течение четырех месяцев, не имея официально подтвержденных полномочий, координировала работу Управления фармацевтической деятельности и качества фармацевтической продукции, а также вмешивалась в процесс государственной регистрации лекарственных средств в Минздраве.

Общий вывод расследования - министр охраны здоровья Украины Александр Квиташвили не соответствует занимаемой должности, а его первый заместитель Александра Павленко подлежит увольнению. По словам вице-премьера Вощевского, соответствующие кадровые решения будут приняты на ближайшем заседании Кабмина.


Повернутись до “Медичні новини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей

cron