Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Darmidon
Повідомлень:1055
З нами з:19 березня 2015, 19:29
Репутація:10
Спеціальність:хipургiя
Звідки:Україна
Місце роботи:ЛПЗ
Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Darmidon » 27 травня 2016, 12:24

Зібрались лікарі, як бабки на дворі. І давай клясти владу, причому навіть не усвідомлюють, як це зробити? В Україні, с початку незалежності більше 50% людей с радянским баченням, а тут прийшла демократія. І якщо, хочь хтось з політиків скаже, що медицина повинна бути платною,це провал.
Мене лякає бачення лікарів, які навіть не усвідомлюють, що страхова медицина може існувати при достатній зарплатні. В країні, яка тримається за "совок" разом з лікарями, це зробити неможливо.

Станіслав Березовський
Повідомлень:11
З нами з:04 вересня 2016, 20:26
Репутація:1
Спеціальність:Загальна практика-сімейна медицина
Звідки:Одеса

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Станіслав Березовський » 04 жовтня 2016, 18:17

От що маємо ми через 2 міністри після грузинського Тут http://www.ukrinform.ru/rubric-health/2 ... nenia.html
читаємо думки нової, вже американскої міністреси. Люди, якщо хтось бачив цей текст українскою, дуже прошу, дайте посилання. Я ще сподіваюся, що написане тут є поганим перекладом. Якщо це не так, то тепер мені вже дійсно страшно стає.
Читаю таке:
Что такое первичное звено? Есть перечень услуг, которые входят в первичное звено. И сейчас мы не должны говорить сколько стоит каждая услуга, потому что это перечень услуг, которые гарантированы и предоставляются именно на первичном звене.
Ви щось з цього зрозуміли? Про угоду із лікарем вже й не кажу. Якщо немає цін, то про що угода? І з ким угода? Чи є лікар субьєктом цивільно-правових відносин у цьому випадку? Де той перелік послуг, про який марить наша керманичка?: Хтось його бачив? Якщо раніше мені здавалося, що система тихо розвалиться, то тепер вже реально страшно, що вона просто вибухне.

Полиграф Полиграфыч
Повідомлень:748
З нами з:05 червня 2015, 20:17
Репутація:9
Спеціальність:не врач
Звідки:фортеця Калаур

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Полиграф Полиграфыч » 04 жовтня 2016, 18:48

Востаннє редагувалось 04 жовтня 2016, 19:59 користувачем Полиграф Полиграфыч, всього редагувалось 2 разів.

Полиграф Полиграфыч
Повідомлень:748
З нами з:05 червня 2015, 20:17
Репутація:9
Спеціальність:не врач
Звідки:фортеця Калаур

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Полиграф Полиграфыч » 04 жовтня 2016, 19:01


Darmidon
Повідомлень:1055
З нами з:19 березня 2015, 19:29
Репутація:10
Спеціальність:хipургiя
Звідки:Україна
Місце роботи:ЛПЗ

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Darmidon » 04 жовтня 2016, 20:20


Полиграф Полиграфыч
Повідомлень:748
З нами з:05 червня 2015, 20:17
Репутація:9
Спеціальність:не врач
Звідки:фортеця Калаур

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Полиграф Полиграфыч » 04 жовтня 2016, 20:28


Darmidon
Повідомлень:1055
З нами з:19 березня 2015, 19:29
Репутація:10
Спеціальність:хipургiя
Звідки:Україна
Місце роботи:ЛПЗ

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Darmidon » 04 жовтня 2016, 20:33


Darmidon
Повідомлень:1055
З нами з:19 березня 2015, 19:29
Репутація:10
Спеціальність:хipургiя
Звідки:Україна
Місце роботи:ЛПЗ

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Darmidon » 04 жовтня 2016, 20:36


Полиграф Полиграфыч
Повідомлень:748
З нами з:05 червня 2015, 20:17
Репутація:9
Спеціальність:не врач
Звідки:фортеця Калаур

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Полиграф Полиграфыч » 04 жовтня 2016, 20:40


Станіслав Березовський
Повідомлень:11
З нами з:04 вересня 2016, 20:26
Репутація:1
Спеціальність:Загальна практика-сімейна медицина
Звідки:Одеса

Re: РЕФОРМА МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: ВІД ЗАГАЛЬНИХ ФРАЗ ДО КОНКРЕТИКИ

Повідомлення Станіслав Березовський » 04 жовтня 2016, 21:58

Шановні колеги, ще раз питаю, може хто бачив цю бесіду нашої міністреси українскоью. Це дуже важливо для ідентифікації їхнього та нашого з вами IQ.
Давайте підемо, як казали латиняни ab ovo. Якщо ми кажемо про так звану медичну послугу, то створити її можу сільки я - лікар. Скільки б волонтерок не навезли із Мічігану, без мене ця послуга не з~явиться. Тому для появи ринку медичних послуг, тим більше - ринку конкурентних медичних послуг мають бути дві сторони угоди: той, хто споживає послугу - пацієнт, і той, хто її створив - лікар Усі інші (ЗОЗ, МОЗ, якась агенція, або страхова компанія є посередниками на цьому ринку.
Але я - лікар, можу бути суб`єктом на національному рівні тільки при наявності системи лікарського самоврядування.
А тепер, колеги, увага: скільки разів за останні 3 роки ви чули про лікарське самоврядування? Де закон, котрий лежить у них вже багато років? Немає його. І це не помилка, не упущення дилетантів, це свідома політика. Має з`явитися рабовласник - хазяїн закладу охорони здоров`я;
мають з`явитися погониці з батогами - агенція, яка гроші має, МОЗ із протоколами, мабуть ще хтось...
І мають обов`язково бути дві категорії полудурків, які будуть увсіх питати, "Де мої гроші?"
Одні полудурки мають зватися пацієнти. Ці будуть волати: гроші з мене взяли, де послуга?
Другі мають зватися лікарі: ці будуть волати: з мене вичавили вже геть усе, сил вже немає, зарплатню дайте!
А між ними мають ходити контролери, що міряють якість послуги, звіряють її з протоколами, стандартами, та нормативами. Саме вони і мають з`їсти майже усі кошти.
Лікаського самоврядування нема і не буде, профспілок, які могли б частково виконати цю функцію немає вже давно.
Divide et impera


Повернутись до “Реформи медицини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей

cron