Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Що скажете про вчинок лікаря?

Іван
Спеціальність: студент медуніверситету

Re: Що скажете про вчинок лікаря?

Повідомлення#11 » 23 грудня 2016, 11:34

Darmidon писав:Потрібно буди людиною, но с зубами та кулаками.

+1, інакше можна докотитися до другої Сірії.

MadDoc
Спеціальність: Хірургія
Місце роботи: Лікарня

Повідомлення#12 » 23 грудня 2016, 14:50

anatoliy.gusachenko писав:Да, ну?
А чому, як ти думаєш, полоненних рузьких, кадрових і не дуже - різко, наче поносом, доставляли в Київ - і не в Дніпро, не в Харків, Одесу, Вінницю чи ЛЬвів?
А після Іловайська, а особливо Дебальцево і всяку наволоч оркську?
Відразу в ЦВ госпіталь, хоча є підозра, що в госпіталь СБУ.

А тому, що будь який цивільний, чи призваний в ВСУ лікар - просто залікував би тварин, якщо йму не поставити завдання зберегти важливого язика-свідка.
Тобі привозять на лікування терориста, який вбивав твоїх товаришів, знущався над ними, ще вчора, на його руках кров твоїх побратимів, з якими ти вчора ще їв кашу.
І у нас - не війна - коли діє конвенція про полоненних, а АТО, з терористами, терористи - яких у всьому світі винищують до 7 коліна.

Що за брєд?!

Не знаю жодного лікаря прифронтових лікарень або лікаря наших військових підрозділів, з котрим стикався, щоб "залікував", або висловоював намір "залікувати" полоненого супротивника.

Врятований поранений супротивник - це врятований по обміну наш полонений. Тим, кому виконувати свої медичні обов'язки заважають низькі моральні якості - треба думати не про помсту, а про можливість витягнути нашого полоненого по обміну
When you have to cut - cut, don`t talk

anatoliy.gusachenko
Спеціальність: ендоскопіст
Місце роботи: ЦРЛ

Повідомлення#13 » 23 грудня 2016, 17:56

MadDoc писав:Врятований поранений супротивник - це врятований по обміну наш полонений. Тим, кому виконувати свої медичні обов'язки заважають низькі моральні якості - треба думати не про помсту, а про можливість витягнути нашого полоненого по обміну

тільки в такому ракурсі.
про їх полоненних - як про хворих - ніколи не думав.
і так, війна відкриває кожного по-різному.
я не думав, що зможу ТАК ненавидіти інших людей, багато інших людей.
мало того, що їх навіть людьми не вважатиму.

тепер можна казати про брєд.

особливо, коли послухав надю про "усталих" от войни людей захарченка і плотницького.
Людей? цих тварин, що принесли нам війну? ну-ну.
Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum
"Великий мастер дзен каждое утро брал в руки погребальную свечу и проплывал на спине мимо дома своего врага, сидящего на берегу.
Мне это ничего не стоит, - говорил он,а человеку приятно!

Darmidon
Спеціальність: хipургiя
Місце роботи: ЛПЗ

Повідомлення#14 » 23 грудня 2016, 18:22

anatoliy.gusachenko писав:тільки в такому ракурсі.

особливо, коли послухав надю про "усталих" от войни людей захарченка і плотницького.

Ви трохи не розумієте буття цієї війни. Війну принесла нам росія і приносила нам завжди, але захищатися и гинути ми почали лище з 2014р. Цих колаборантів можна знайти навіть у Львові і їх буде достатьно, щоб почати війну за Львівську народну республику. Ненавидіти - ваше право, з цим я повністью згоден, але лікар повинен лікувати.

MadDoc
Спеціальність: Хірургія
Місце роботи: Лікарня

Повідомлення#15 » 24 грудня 2016, 10:55

anatoliy.gusachenko писав:
MadDoc писав:Врятований поранений супротивник - це врятований по обміну наш полонений. Тим, кому виконувати свої медичні обов'язки заважають низькі моральні якості - треба думати не про помсту, а про можливість витягнути нашого полоненого по обміну

тільки в такому ракурсі.

Ненависть в деяких обставинах - цілком передбачувана реакція. Возлюбити свого ворога та підставляти ліву щоку після удару по правій це прегоратива тих, хто собі підсвічує німбом дорогу, йдучи по воді )

Знаю місцевих лікарів, котрим довелось покинути свої обжиті дома, котрих за свою позицію "русские" занесли до розстрільних списків, погрожуючи вбити при захопленні - по суті це терор. Добре відомо, що багатьох проукраїнських цивільних проросійські терористи (як би там іх не називала Савченко) катували та страчували. Тому мене не дивувало коли я привозив російського якута чи сєпара-власовця і мене іноді питали "Зачем ты его привёз?!".
Тим не менше, всі завжди надавали потрібну допомогу, а полонених потім обмінювали на наших.

Ми і в цивільних умовах надаєм медичну допомогу вбивцям, гватілникам, крадіям - ми це повинні робити як лікарі, проте ми не зобов'язані відчувати до них розуміння, повагу чи ще щось.
When you have to cut - cut, don`t talk

anatoliy.gusachenko
Спеціальність: ендоскопіст
Місце роботи: ЦРЛ

Повідомлення#16 » 24 грудня 2016, 12:14

MadDoc писав:Ми і в цивільних умовах надаєм медичну допомогу вбивцям, гватілникам, крадіям - ми це повинні робити як лікарі, проте ми не зобов'язані відчувати до них розуміння, повагу чи ще щось.

!!!
Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum
"Великий мастер дзен каждое утро брал в руки погребальную свечу и проплывал на спине мимо дома своего врага, сидящего на берегу.
Мне это ничего не стоит, - говорил он,а человеку приятно!

Повернутись до “Медицина і війна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей