Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Гаряча лінія для лікарів

Таня М.
Спеціальність: сімейна медицина

Гаряча лінія для лікарів

Повідомлення#1 » 27 вересня 2018, 20:00

Колеги ,а як ви думаєте, чи потрібна для лікарів первинки в подальшому розвитку реформ якась підтримка у вигляді, приміром, Гарячої лінії МОЗу ( або іншого варіанту доступних консультацій) з приводу юридичних та економічних питань? Щоб можна було отримати кваліфіковану консультацію. Або пропонуйте свій варіант

Ілля Пігович
Спеціальність: хірург
Місце роботи: Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Гаряча лінія для лікарів

Повідомлення#2 » 28 вересня 2018, 10:56

Та таку лінію просто розірвуть, не заздрю тому, хто там буде сидіти на телефоні.

dr.Viktor
Спеціальність: Хірург
Місце роботи: Туніс, HRM

Повідомлення#3 » 28 вересня 2018, 21:31

Ілля Пігович писав:Та таку лінію просто розірвуть, не заздрю тому, хто там буде сидіти на телефоні.

Поділюсь, як тут / не зовсім по темі, але близько.../--:
Є ургентна лінія МОЗ Туніса, де є координатор-мененджер /не лікарь/, який реально може допомогти лікареві, який має труднощі відправити профільного Паціента в спеціалізоване відділення, а в найблищому відділенні місць не має...
Дуже зручно... У цього менеджера є всі телефони всіх відділень і зав.відділеннями...
Не одноразово користувався цією тел.лінією МОЗ і питання вирішувалися значно бистріше, що в ургентності важливо...

Цікаво, а у нас є така подібна тел.лінія від МОЗ UA для лікарів...?
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

Anna Frank
Спеціальність: сімейник

Повідомлення#4 » 29 вересня 2018, 10:46

dr.Viktor писав:Цікаво, а у нас є така подібна тел.лінія від МОЗ UA для лікарів...?

У нас такого немає, і футбол пацієнтами часом доходить до абсурду.

"Інформаційна підтримка" необхідна, на мій погляд, всім лікарям, а не лише первинникам. Значній більшості не зрозуміло як та реформа має відбуватись взагалі, не говорячи про фінансові та юридичні аспекти. А зважаючи на кількість конкретної інформації (не загальні тези та "напрямки руху") від МОЗ, складається враження, що і вони не все розуміють.
P.S. Я за реформу, але хочу зрозуміти "механізм дії" (як при лікуванні хвороби), а не просто виконувати "протокол".

Darmidon
Спеціальність: хipургiя
Місце роботи: ЛПЗ

Повідомлення#5 » 29 вересня 2018, 13:17

Anna Frank писав:
"Інформаційна підтримка" необхідна, на мій погляд, всім лікарям, а не лише первинникам. Значній більшості не зрозуміло як та реформа має відбуватись взагалі, не говорячи про фінансові та юридичні аспекти. А зважаючи на кількість конкретної інформації (не загальні тези та "напрямки руху") від МОЗ, складається враження, що і вони не все розуміють.
P.S. Я за реформу, але хочу зрозуміти "механізм дії" (як при лікуванні хвороби), а не просто виконувати "протокол".

Щоб зрозуміти "механізм дії" потрібно читати, цікавитись останньою інфою, мати терпіння та самовдосконалюватися. Але головне розумити, що реформа не буде ідеальною, но це краще ніж те що було.

dr.Viktor
Спеціальність: Хірург
Місце роботи: Туніс, HRM

Повідомлення#6 » 29 вересня 2018, 16:44

Anna Frank писав:У нас такого немає, і футбол пацієнтами часом доходить до абсурду.
........................

Мова не йде про "футбол пацієнтами", але якщо є трудноші в відправлення профільного Пацієнта, то така координуюча тел. служба дуже корисна, особливо в ургентності...
Мається на увазі нейрохірургія, торакальна травма, кардіологія і т.д.,, коли цим хворим терміново потрібна ургентна допомога цих узкіх Спеціалістів, який, звичайно, не має в ЦРБ-ушках...
Тому поділився, як в Африці...
І мене цікавить є така служба у нас чи ні...?
А те, що не мало горячих тел. ліній у нас є, то це відомо...
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

Наталія
Спеціальність: терапевт

Повідомлення#7 » 29 вересня 2018, 20:48

Зворотній зв'язок дуже потрібен, особливо у ракурсі реагування на накази та постанови, по виписуванню пільгових ліків. Потрібна юрідична підтримка.

Повернутись до “Вся медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість