Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Псевдолікування

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка
Re: Псевдолікування

Повідомлення Lena » 02 серпня 2016, 09:21

Керівництво цікавлять в першу чергу доходи.

А у хворого, вірогідніше, Рейтера, але, потрібно віддиференціювати - обожнюю ревматологію за те, що тут спокійно у одного і того ж пацієнта може бути і Рейтера і подагра разом))

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень:178
З нами з:21 лютого 2015, 09:57
Репутація:3
Спеціальність:терапевт
Звідки:Житомир

Re: Псевдолікування

Повідомлення Наталія » 02 серпня 2016, 11:46

У Вашому пості я не побачила нічого, що б змусило мене насторожитися відносно подагри...

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка

Re: Псевдолікування

Повідомлення Lena » 03 серпня 2016, 18:23

Бувають такі варіанти подагричного артриту і псевдоподагричного. Маю з цього приводу особисті спостереження.

Учора у мене нова пацієнтка - молода жінка : ліве коліно: виражений набряк без гіперемії і особливої гіпертермії, біль, посилюється при ходьбі, пульсація збережена, набряку вище і нижче немає, температури немає, стопа тепла, колір звичайний - з анамнезу - тиждень назад серйозна ангіна. сьогодні прийшли аналізи - СРБ і РФ негативні і ефекту від мого лікування ( НПВС, мільгамма, аплікації з димексидом - ніякого) дзвонить пацієнтка обурена, хірурга в центрі не було, у мене повний ступор.

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень:178
З нами з:21 лютого 2015, 09:57
Репутація:3
Спеціальність:терапевт
Звідки:Житомир

Re: Псевдолікування

Повідомлення Наталія » 03 серпня 2016, 21:58

А яка тривалість лікування?

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка

Re: Псевдолікування

Повідомлення Lena » 04 серпня 2016, 13:26

Тривалість лікування - 2 дні, але пацієнтка нетерпляча (між іншим лікар теж) - у мене в цьому плані завжди фобія - пропустити щось із судинних ... сама я судини на УЗД дивлюся недавно ... досвід нульовий, крім інтуїції і теоретичних знань.

Yurkiv
Повідомлень:66
З нами з:04 березня 2015, 20:15
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Львів

Re: Псевдолікування

Повідомлення Yurkiv » 05 серпня 2016, 20:17

Дивитися судини на УЗД -класно... Але подивіться пульс на стопах... Якщо він є, то нічого фатального Ви не пропустите.

Lena
Повідомлень:21
З нами з:26 липня 2016, 10:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Київ
Місце роботи:приватна клініка

Re: Псевдолікування

Повідомлення Lena » 06 серпня 2016, 09:05

Ну Ви мене їй-Богу... звичайно ж дивилася - симетричний на обох кінцівках, збережений в повному об'ємі. Напевно, я занадто метушуся, почекаємо. Скажіть, якщо Ви - кардіолог, останні роки 3 мене неабияк теребить питання про призначення статинів - чи немає у Вас відчуття, що це активне лобіювання фарм.компаній? хоча я сама активно їх призначаю.

Yurkiv
Повідомлень:66
З нами з:04 березня 2015, 20:15
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Львів

Re: Псевдолікування

Повідомлення Yurkiv » 06 серпня 2016, 15:43

Абсолютно... І це дійсно ускладнює вибір препарату з групи статинів. Завжди враховую прийом статинів в анамнезі. І контроль ліпідного спектру + гіполіпідемічна дієта.

Таня М.
Повідомлень:139
З нами з:05 березня 2015, 12:48
Репутація:0
Спеціальність:сімейна медицина
Звідки:Україна

Re: Псевдолікування

Повідомлення Таня М. » 08 серпня 2016, 14:53

Колеги, на тему псевдолікування. Хочу почути вашу думку про гідроколонотерапію...

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень:178
З нами з:21 лютого 2015, 09:57
Репутація:3
Спеціальність:терапевт
Звідки:Житомир

Re: Псевдолікування

Повідомлення Наталія » 10 серпня 2016, 13:39

Гідроколонотерапевта у нас поки немає :) Ще хочу висловитися на тему псевдолікування. У нас досі деякі колеги щосили прописують всякі БАДи і іншу дурницю. Мотивація проста, чим пляшка дешевого алкоголю в якості подяки, краще отримаю свій відсоток від продажів. Пропонували і мені. Я відкрито сказала, що подібним займатися не буду. Найцікавіше, що відношення до мене тільки покращилося.


Повернутись до “Вся медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron