Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Аватар користувача
Anafilaxia
Повідомлень:26
З нами з:13 березня 2016, 18:44
Репутація:0
Спеціальність:алергологія
Звідки:Вінниця
Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Anafilaxia » 18 квітня 2016, 16:50

Колеги, тут обговорення на рівні "моєму знайомому допомагає". Ви вважаєте, що це найкращий з доказів ефективності?

Суховій
Повідомлень:98
З нами з:08 березня 2015, 22:09
Репутація:0
Спеціальність:гінекологія
Звідки:Україна

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Суховій » 18 квітня 2016, 19:37

Я теж на своєму досвіді перепробувала все.

Просто в якості досвіду і більше нічого - багатьом допомагає високодозована гомеопатія (особливо при психосоматичному генезі ВМР) .

Декому допомогає фізіотерапія за типом акупресури (можливо, електромагнітна), я не фахівець, якщо потрібно, дізнаюся точно, на 2 точки на кисті. Розпочинаємо з правої, наприклад, 5 хвилин дія на хе-гу і 5 хвилин на точку в основі між третім і четвертим пальцями, на межі із зовнішньою поверхнею кисті. На наступний день -повтор з іншого боку. Спробуйте, і, якщо можна, повідомте про результати.

Аватар користувача
Anafilaxia
Повідомлень:26
З нами з:13 березня 2016, 18:44
Репутація:0
Спеціальність:алергологія
Звідки:Вінниця

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Anafilaxia » 19 квітня 2016, 10:50

Не згадуйте при мені слово "гомеопатія" - почну гарчати і кусатися)))

Аватар користувача
Лорік
Повідомлень:41
З нами з:21 лютого 2015, 10:06
Репутація:0
Спеціальність:ЛОР
Звідки:Чернівці

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Лорік » 21 квітня 2016, 14:17

Високодозована гомеопатія при психосоматичному генезі вазомоторного риніту означає тільки одне: пацієнтові з високим рівнем тривоги допомагає плацебо-ефект цукрових кульок.

Раїса Михайлівна
Повідомлень:21
З нами з:05 березня 2015, 19:10
Репутація:0
Спеціальність:фтизіатр
Звідки:Україна

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Раїса Михайлівна » 22 квітня 2016, 09:00

О, як нас тут багато "зашмарканих", виявляється :-):

Я влпив на точки теж проходила, де хе-гу знаю дуже добре.... скільки грошей на це було витрачено... :(

Та від ВМР давно вилікувалася - варто було лише виправити носову перегородку і зробити якісну УЗІ-дезінтеграцію. (четверту по рахунку) .... і після 28 років безперервного капання галазоліна (навіть в родблоці стискала в кулаці флакончик), нескінченних новокаїнових і гідрокортизонових блокад, електрофорезів, акупунктури і ін. ін. - ось, дихаю сама. Спасибі хірургові.

Аватар користувача
ОльгаКомар
Повідомлень:87
З нами з:20 грудня 2015, 15:45
Репутація:0

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення ОльгаКомар » 22 квітня 2016, 10:13

Це називається " лєчєніє, возведенное в ранг безумия" . Рідко кому вдається вирватися із подібних схем. На самому початку не потрібно було нічого капати в ніс.
Їх(схем) декілька. Ось одна з таких: остеохондроз, "диски". Можна легко дослідити, як це впроваджується в мозки і закріплюється там.
Близько 50% пацієнтів потребують ДЕТАЛЬНОГО огляду ( не обстеження навіть, обстеження іде позаду анамнезу і огляду) і висновку: не потрібно вживати НІЯКИХ ліків. Але чи здатен наш лікар на таке?

ВГН
Повідомлень:4
З нами з:23 квітня 2016, 09:27
Репутація:0
Спеціальність:ВГН
Звідки:--

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення ВГН » 23 квітня 2016, 09:29

З власного досвіду - максимально ефективні методи лікування - топічні кортикостероїди (фліксоназе, назонекс) і хірургічні методи, усе інше вкрай рідко призводить до дійсно добрих результатів.

Мені б дуже хотілося помилятися, але деякі колеги відрізняються упередженим відношенням до оториноларингологів. Але проблема не в нас, хвороба така, складна.

Дитячий лікар
Повідомлень:55
З нами з:19 лютого 2015, 23:58
Репутація:2
Спеціальність:педіатр
Звідки:Київ

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Дитячий лікар » 24 квітня 2016, 13:46

Дуже приємно, що така проблема все-таки є приводом для занепокоєння лікарів. Багато педіатрів на дільницях дуже часто необдумано призначають лікування, тим самим призводячи до хронізації процесу і досить вільно відносячись до стану здоров'я пацієнта.

Любов Володимирівна
Повідомлень:16
З нами з:11 березня 2016, 11:51
Репутація:0
Спеціальність:кардіологія
Звідки:С.

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Любов Володимирівна » 24 квітня 2016, 19:39

Шановні колеги, топічні кортикостероїди як довго приймати? Якщо довічно, то в чому різниця з нафтізіном?

Аватар користувача
Лорік
Повідомлень:41
З нами з:21 лютого 2015, 10:06
Репутація:0
Спеціальність:ЛОР
Звідки:Чернівці

Re: Вазомоторний риніт як прояв ВСД

Повідомлення Лорік » 25 квітня 2016, 18:16

Просто більше побічних ефектів.


Повернутись до “Вся медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron