[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 194: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 195: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Орфанні захворювання - Терапія - Форум лікарів
Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Орфанні захворювання

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Аватар користувача
Сойка
Повідомлень: 40
З нами з: 04 березня 2015, 10:46
Спеціальність: сімейний лікар
Звідки: Київ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Орфанні захворювання

Повідомлення#1 » 10 березня 2015, 19:27

Останнім часом багато говорять про рідкісні (орфанні) захворювання; якось слухала міністра, який теж згадував їх. Як ви думаєте, колеги, з чим пов'язаний сплеск інтересу до цієї групи хвороб: адже не так вже й часто вони зустрічаються?

Сергій Б.
Повідомлень: 53
З нами з: 06 березня 2015, 19:50
Спеціальність: онколог
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Орфанні захворювання

Повідомлення#2 » 10 березня 2015, 19:28

Немає сумнівів, що кожна хвороба, нехай і найрідкісніша, повинна бути ретельно вивчена і знайдено її лікування. Але не проходить відчуття, що інтерес до орфанних хвороб штучний. Безумовно, що зосередження фармкампаній на виробництві препарату для лікування дуже-дуже рідкісної хвороби, переслідує тільки комерційні цілі, і вони якраз і підтримують і стимулюють інтерес до орфанних хвороб.

Аватар користувача
Бандердоктор
Повідомлень: 191
З нами з: 26 лютого 2015, 19:36
Спеціальність: терапевт
Звідки: Славна Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Орфанні захворювання

Повідомлення#3 » 10 березня 2015, 22:38

Рідкість хвороби поняття відносне. Припустимо, синдром Гурлер - це рідкісне захворювання у дітей для конкретного обласного центру і обласний лікар швидше за все жодного разу в житті не побачить такого хворого, але в центральних установах країни таких дітей накопичується досить багато. У центрах такі діти зустрічаються частенько і допомагати їм безумовно потрібно, хоча й економічно невигідно для держави. З приводу фірм виробників, я не думаю, що тут вони якимось чином зацікавлені в продажі препарату саме в Україні, у них є світовий ринок, тому як правило, це західні фірми-монополісти (наші позаду всіх), які вкладають дуже великі гроші в дослідження і повністю, я вважаю, заслуговують гарної виручки з оригінального препарату! Якщо ми країна цивілізована, то медицина повинна бути рівною мірою доступна для всіх.

Дитячий лікар
Повідомлень: 55
З нами з: 19 лютого 2015, 23:58
Спеціальність: педіатр
Звідки: Київ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Орфанні захворювання

Повідомлення#4 » 11 березня 2015, 09:56

Про рідкісні (орфанні) захворювання заговорили тому, що люди з такою патологією залишені наодинці з собою. Держава всім не допомагає. Мукополісахарідоз припустимо - препарат елапраза, який життєво необхідний такій дитині коштує в середньому від 2 до 4 тис. доларів і на рік цього препарату треба на суму до 30000 доларів ... Без коментарів!

Аватар користувача
Ізя Шнеперсон
Повідомлень: 26
З нами з: 11 березня 2015, 13:45
Спеціальність: хірург
Звідки: Ненька
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Орфанні захворювання

Повідомлення#5 » 11 березня 2015, 15:08

З приводу того, чому орфанних хвороб стало більше - скажіть спасибі акушерам-гінекологам - ледь живих новонароджених по 500г виходжують - і ось вам дитина з вадами серця, нирок, незавершеною миєлінізацією мозку і на додачу з якими-небудь орфанними хворобами - не просто так же його матка з себе викинула! Орфанних хвороб з'явилося більше від того, що того, кого раніше називали викидень стали називати новонародженим!

Педіатриса
Повідомлень: 45
З нами з: 24 лютого 2015, 20:53
Спеціальність: лікар
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Орфанні захворювання

Повідомлення#6 » 11 березня 2015, 17:35

Що стосується виходжування новонароджених з низькою і екстремально низькою масою тіла - це гарна ідея, але тільки не осмислена до кінця і як належить. Я була в реанімації новонароджених, де виходжують саме таких дітей у Варшаві. Таких умов я не бачила ніде. Всі фахівці були навчені в Америці. Спеціальна масажистка для таких дітей пройшла курс навчання в Швейцарії за 45 тис. $. Дітей виходжували і спостерігали в кабінеті катанамнезу до 5 річного віку, де б вони не проживали. Соціальний супровід при необхідності ... А у нас населення саме по собі з його проблемами, а держава сама по собі зі своїми планами.

Gyneco
Повідомлень: 24
З нами з: 26 лютого 2015, 18:50
Спеціальність: акушер-гінеколог
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Орфанні захворювання

Повідомлення#7 » 12 березня 2015, 11:54

Виходжування 500 гр новонароджених це високоспеціалізована допомога, і з цим я думаю ніхто сперечатися не стане, але на всіх її не вистачить, спочатку треба забезпечити матеріальну базу і підготувати фахівців і потім щось вимагати. У нас завжди віз попереду коня. І мені взагалі не зрозуміло навіщо так бездарно злизувати (вибачте, іншого слова не знайшов) все з Заходу як в медицині, так і в освіті, свого досвіду, своїх шкіл немає ?

Аватар користувача
Бандердоктор
Повідомлень: 191
З нами з: 26 лютого 2015, 19:36
Спеціальність: терапевт
Звідки: Славна Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Орфанні захворювання

Повідомлення#8 » 12 березня 2015, 12:52

Не погоджуся з Вами в одному, що західне - це погано. На жаль, наша наука дуже відстала огляду на те, що займатися наукою у нас - значить писати дисертацію. А дисертаційні ради та ВАК - це величезна корумпована бюрократична машина, тому наука перетворюється на спосіб заробити бабло. Я дуже поважаю західну медицину хоча б за те, що якщо я читаю західні журнали, я знаю, що ці дослідження дійсно проводилося, а якщо читаю українські медичині журнали, то весь час таке приховане відчуття, що це звідкись злизано або взагалі висмоктано з пальця.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Повернутись до “Терапія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 4 і 0 гостей

cron