Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Електронна історія хвороби

Мельнишин
Повідомлень:1
З нами з:09 березня 2015, 16:46
Репутація:0
Спеціальність:нефролог
Звідки:Рівне
Електронна історія хвороби

Повідомлення Мельнишин » 16 березня 2015, 20:30

Не мав поки особисто досвіду використання електронної історії хвороби, і в нас таке нововведення буде ще явно не скоро. Але в теорії я бачу явну перевагу цього методу ведення документації. Колеги, у кого небудь був досвід користування такою системою? Якими програмами ви користувалися? Поділіться враженнями.

Аватар користувача
Сойка
Повідомлень:40
З нами з:04 березня 2015, 10:46
Репутація:0
Спеціальність:сімейний лікар
Звідки:Київ

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Сойка » 16 березня 2015, 20:31

Я сама не працювала з електронною історією хвороби, але чула про таку від іноземних колег. Можу тільки гадати і уявляти наскільки це зручно)
Якщо б поєднати всі робочі комп'ютери з лабораторіями, ціни б їй не було. Уявляєте, натиснули кнопочку запиту або призначення лабораторного дослідження, пацієнта направили, там все вам провели і комп'ютер в лабораторії сам результати відразу забив у вашу історію хворби, і зручно і швидко, кур'єрів чекати не треба)
Але це як мінімум один з плюсів.

Аватар користувача
Бойко
Повідомлень:164
З нами з:06 березня 2015, 21:29
Репутація:2
Спеціальність:хірургія
Звідки:Україна

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Бойко » 16 березня 2015, 20:42

Паперова історія хвороби все одно ведеться для прокурора.

Аватар користувача
Родезія
Повідомлень:116
З нами з:20 лютого 2015, 00:11
Репутація:2
Спеціальність:хірург
Звідки:---

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Родезія » 16 березня 2015, 21:12

А навіщо паперова історія для прокурора? Адже, як я розумію, електронна вона теж не у вільному доступі. Та й усі зміни в ній фіксуються - значить буде і прокурору відомо хто, коли, як і яку інформацію вніс. А взагалі, дуже хочеться електронну, звичайно .... Мрії, мрії)

Аватар користувача
Був розумним студентом
Повідомлень:142
З нами з:20 лютого 2015, 00:03
Репутація:1
Спеціальність:лікар
Звідки:Львів

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Був розумним студентом » 16 березня 2015, 21:42

Якщо залишити паперову історію, але зробити електронну версію обов'язковою, то це тільки збільшить бардак. Зайва робота вийде.

Тетяна Федосенко
Повідомлень:65
З нами з:01 березня 2015, 20:44
Репутація:0
Спеціальність:інтерн-хірург
Звідки:Україна

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Тетяна Федосенко » 17 березня 2015, 10:10

Паперова історія хвороби - це документ, а як бути з електронною? Я думаю, що електронна історія хвороби втратить сенс в юридичному плані. А для роботи то звичайно зручніше)

Glandula
Повідомлень:12
З нами з:27 лютого 2015, 12:02
Репутація:1
Спеціальність:ендокринолог
Звідки:Київ

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Glandula » 17 березня 2015, 13:10

Працювала 2 роки в приватній клініці з електронною історією хвороби. Дуже зручно, тільки очі в кінці робочого дня сильно втомлювалися. При первинній розмові з пацієнтом, писала з його слів все від руки, потім вносила дані в комп'ютер. Всі лабораторні та інструментальні дослідження були вже внесені, завжди доступні. Якщо пацієнт йшов на консультацію до вузького фахівця - результати можна було відразу прочитати. Історія хвороби завжди дублювалася - роздруковували і медсестри формували папки.

Аватар користувача
Дитя моргу
Повідомлень:51
З нами з:22 лютого 2015, 20:33
Репутація:0
Спеціальність:навіть не знаю
Звідки:Київ

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Дитя моргу » 17 березня 2015, 19:04

Комп'ютери в лікарнях часто ворд насилу тягнуть .. Я уявляю як вони будуть виснути на програмі, що працює через мережу) А взагалі, якщо все по-людськи зробити (і модернізувавши техніку в тому числі), мені ця ідея імпонує, але тільки з роздрукованим, а не написаним від руки дублікатом.

Арутюнова
Повідомлень:57
З нами з:20 лютого 2015, 00:20
Репутація:0
Спеціальність:гінеколог
Звідки:Суми

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Арутюнова » 18 березня 2015, 09:09

Насправді для функціонування системи потужні комп'ютери зовсім не потрібні. Потужні потрібні в кабінетах де обробляються картинки та відео (рентгенівське відділення, може ендоскопія). Для решти підійде найдешевший варіант за функціоналом.

Раїса Михайлівна
Повідомлень:21
З нами з:05 березня 2015, 19:10
Репутація:0
Спеціальність:фтизіатр
Звідки:Україна

Re: Електронна історія хвороби

Повідомлення Раїса Михайлівна » 18 березня 2015, 23:02

Електронна історія хвороби - це медичний інструмент. Якщо він хорошої якості, то ефективність надання мед. допомоги зростає. Прокурори вторинні, а якісне адміністрування первинне. Це не від наглядових органів повинно залежати. Це інструмент лікарський, він поліпшує якість надання мед. допомоги.


Повернутись до “Загальні медичні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron