Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту [email protected]

Медгоблін про англійську мову серед медиків

Таня М.
Повідомлень: 139
З нами з: 05 березня 2015, 12:48
Спеціальність: сімейна медицина
Звідки: Україна

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#21 » 20 листопада 2018, 20:41

Як побачу колег, що вчаться - запитаю у них деталі. Але заявку від закладу, враховуючи що у вас є однодумці подати не важко (сподіваюсь).

Аватар користувача
Сойка
Повідомлень: 40
З нами з: 04 березня 2015, 10:46
Спеціальність: сімейний лікар
Звідки: Київ

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#22 » 20 листопада 2018, 21:27

І я "вчу") англійську наскоками. Інакше не виходить в реальному житті. Нажаль. Пропоную створити сюди кидати ресурси і обговорювали дійсно дуже актуальну проблему. Але згідна на всі 100, що головне тут навіть не мотивація (вона зараз присутня у більшості), і навіть не час (15-20 хвилин щодня або хоч через день можна знайти)), - а сила волі)) А це найскладніше. По собі знаю!

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень: 1501
З нами з: 18 лютого 2015, 12:05
Спеціальність: хірург
Звідки: Кам'янець-Подільський
Місце роботи: Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#23 » 21 листопада 2018, 11:16

Надибав огляд на просторах інтернету, сам колись пробував Memrise, цікаво))

Все має початись із знання розмовної англійської. Нижче є кілька варіантів для того, щоб "підтягнути" мову чи вивчити її з нуля.
1. Duolingo. Як на мене, найкраща "аплікуха" на смартфон такого роду. Я особисто, колись вчив італійську за її допомогою і мені дуже сподобалось. Плюс можна побалакати із своїм телефоном на англійській :).
Посилання доступне лише для зареєстрованих користувачів
2. Memrise. Теж гідний додаток. Мені особисто не подобається тільки те, що немає української і України взагалі, а відповідно у словах багато слів типу "раша", "москау" ітд. Взагалі - програма, яка виграла нагороду "Best App 2017", як і попередня, але минулого року :).
3. BBC learning English. Більше допоможе вам на подальших етапах вивчення мови, якщо вчите з нуля. Дуже хороший додаток для вправляння сприйняття "на слух". Плюс, дістанете масу задоволення від британської англійської :).
4. Learn Languages: Rosetta Stone. Подібна до дуолінго. Також можна поговорити із телефоном. Тільки не робіть цього в маршрутці, бо люди всякі бувають :).
5. Мультики. Це звучить смішно для серйозних лікарів, як ми, але це найбільш дієвий спосіб освоїти мову. Ось вам ссилки на кілька ютуб каналів. Свинка Пепа, тобто Peppa Pig звучить дуже мило. National Geographic Kids - це теж дуже крутий канал про природу. По 1-2 години в день буде достатньо, навіть якшо ви нічого не розумієте, але вже за 3-4 місяці все зміниться.
Посилання доступне лише для зареєстрованих користувачів
Посилання доступне лише для зареєстрованих користувачів
Посилання доступне лише для зареєстрованих користувачів
- це для знавців розмовної, які хочуть вивчити мед. термінологію.
6. Подолання бар"єру. Це найважче, але потрібно поговорити із носіями або хоча б, із знавцями мови за кордоном. Двічі перемагає той, хто перемагає сам себе. Просто не соромитись говорити, нехай неправильно і погано, але з часом - все покращується.

Таня М.
Повідомлень: 139
З нами з: 05 березня 2015, 12:48
Спеціальність: сімейна медицина
Звідки: Україна

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#24 » 22 листопада 2018, 17:56

Ого! Думаю, з якого додатку почати. Якщо що, перейду на мультики.

SDA85
Повідомлень: 28
З нами з: 25 травня 2015, 09:42
Спеціальність: анестезіолог
Звідки: ---

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#25 » 22 листопада 2018, 18:39

Я би радив починати з дуолінгво. Мультики і вивчення - це паралельні процеси. Після місяця-двох вивчення вже можна приступати до мультиків і робити ці речі паралельно. Перед сном в навушниках - це дуже веселе заняття. Плюс, в цих програмах тобі зараховуються бали, присвоюються звання і постійно тебе підбадьорюють, тому це перетворюється в цікаву гру.

Тетяна Федосенко
Повідомлень: 65
З нами з: 01 березня 2015, 20:44
Спеціальність: інтерн-хірург
Звідки: Україна

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#26 » 23 листопада 2018, 12:46

Особисто мені вдосконалити сприйняття на слух англійської допоміг перегляд серіалів та фільмів без перекладу із субтитрами. Так що хто любить американські чи англійські фільми та серіали, то рекомендую такий метод.

Ірина Андріївна
Повідомлень: 2
З нами з: 10 листопада 2018, 10:28
Спеціальність: Акушер-гінеколог, репродуктолог
Звідки: Рівне

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#27 » 24 листопада 2018, 14:13

Для початківців класним є мультик "Вперед і вгору". Класна лексика, зрозуміла вимова, з субтитрами - "саме то"

А для стимуляції процесу можна встановити англійську мову на телефоні і ПК, а дуууууже хороші результати дає спілкування з 'нейтів спікер'. Знайдіть собі друга по переписці в скайпі, наприклад такого собі Джона, дерматолога із Великобританії)

Аватар користувача
dr.Viktor
Повідомлень: 929
З нами з: 19 березня 2015, 13:56
Звідки: Україна
Спеціальність: Хірург
Звідки: Україна
Місце роботи: Туніс, HRM

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#28 » 24 листопада 2018, 17:42

Всім дякую за ссилки...
Ніколи не пізно вчити англійську...
На сьгодні, це є необхідність...

Радує, що наша молодь про це чітко розуміє і знає краще англійську, чим ми в молодості, де на іноземні мови не звертали уваги /такий був "совдеповский" протокол/...
А, зараз, периодично, беру уроки англійської у Онука-:))
Переконався, що знання тільки однієї європейської мови, наприклад, французької/володію вільно і необхідно для роботи.../ не достатньо для роботи хірургом, а також не комфортно, коли подорожуєш / в Европі англійська є мовою спілкування для всіх европейців/...
Ну і для нас медиків, англійська, це необхідність, якщо є бажання "не омамонтіти" і бути на сучасному рівні...
В Тунісі кожний лікар вільно володіє французькою, як другою національною мовою, а знання англійської для лікаря обов'язково...
Тому туніські Коллеги в Европі часті гості на конференціях і на профісійних курсах де знання англійської мови обов'язкове...
А у всіх арабських школах вивчають три мови французьку, англійську і німецьку ..
П.С.-:
"Даешь-: "Лікар з англійською мовою-сучасна норма!""
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

bonjorno
Повідомлень: 97
З нами з: 19 лютого 2015, 23:14
Спеціальність: хірург
Звідки: Київ

Re: Медгоблін про англійську мову серед медиків

Повідомлення#29 » 26 листопада 2018, 15:44

Для розмови у медичній чи науковій спільноті використовують доволі простий інглиш (у бюрократів це називається брюсельський англійський). Тому найкраще це читання літератури і наповнення професійного словника.

Повернутись до “Загальні медичні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron