Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Хабарі і хабарники

виктордовгий
Спеціальність: економічна, правознавство, дежавне управління
Місце роботи: орган державної влади

Re: Хабарі і хабарники

Повідомлення#11 » 28 листопада 2015, 08:32

але людям із далекої Африки та не стіль віддаленого уряду "невдомек", що життя стало нестерпним, через брак коштів та відсутність будь-яких фінансових альтернатив люди приходять до відчаю! що першочергово потрібно перейматися не боротьбою із "відьмами", зміною реального стану речей!
я все це веду до того, що не потрібно викривати окремо кожного лікаря-харника, а із таким підходом варто УСІХ РАЗОМ завалити!!!!!!!! Всі хабарники! А якщо не хабарники, то корупціонери. інакше ніяк.
Для наглядного прикладу давайте візьмемо мій автобіографічний опис: чоловік, 31 рік, освіта вищя,держвні нагороди, відсутні, батьки селяни, до кримінальної відповідальності не притягався. працюю в органах виконавчої влади. навчаюсь в Харківському національному університеті радіолектроніки та Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при призедентові України. Дохід за 2014 рік становить 23 000 грн. вартість навчання у ХНУРЕ 7000 грн. вартість утримання власного житла (не аренди) за новими цінами близько 7500 грн за рік. Вартість проїзду за рік приблизно 6-7 тис. грн. вартість шоколаду становить за 250 грн/кг. але діти потребують не тільки шоколад та цукерки... розкидайте решту на продукти: масло, мясо і хліб, навіть крупи зараз коштують за 30 грн кг.
Бачите, а я іще живий, то значить мої витрати перевищують мої доходи - отже я ЗЛОЧИНЕЦЬ!!!! і справа не тільки в мінімальній заробітній платі медика, а в товарному вираженні цієї зарплати! щоможно придбати на 1500 грн, щоб вистачило на місяць прожитку?
Я починаю ненавидіти суспільство і державу!!!! також борців із корупцією, бо коли останні борються із нею, то перебувають в значно кращіх умовах матеріального забезпечення!!!!! Воно легше із хабарями боротися коли шлунок не порожні, коли дітки обуті та одягнені і оселі затишно та тепло! нажаль більшість злочинців корупціонерів, які закінчили ВУЗ за кошти бюджету та відбіли за направленням позбавлена такої можливості!!! Згоден, що в мед. без фінансоовго активу навіть не возьмуть, але є категорія лікарів, які позбаввлені грошової підтримки родичів.
Хай щястить у боротьбі!
P.S. в Харкові стакан кави на вулиці коштує 15 - 25 грн. і на сьогодні це, для лікрая, є розкіш.В Україні корупція опосередковано дає можливість медикам вижити! Вона стала економічним інструментом, який хоч якось урівноважує товарну вартість праці робітників медичних послуг.

dr.Viktor
Спеціальність: Хірург
Місце роботи: Туніс, HRM

Повідомлення#12 » 05 грудня 2015, 15:27

Полиграф Полиграфыч писав:1-
Олена Іванівна писав:Щось наш африканський борець з корупцією мовчить.

2- бореться

1-Відповідь-: Кодове слово-:" круизний корабль Фантазия"-:-)), рекомендую...
2- Да ні, вже 18 років "не борюсь", бо боротися немає з чим, вже десь писав на Форумі "про хабарниство", по пуктам уточнюю-:
А) тут, в Африці, поняття такого не має, як це ТАК!!! Лікарю давати Хабар, це ж Лікар, чого доброго "образиться", і відмінить операцію...- :D і, це не жарт, а правда!!!
Б) а вдячність, тільки "дякую-мерсі-шукрин", і КраАпка!!!
В) життя без Хабара "вільне і незалежне"...
Жити ТАК!!! "без Хабаря", набагато краще, провірено напротязі 18 років, чим і ділюсь...
В) працювати в системі Хабарниства, уже, не зможу, та і часу вже не має, бо ж вже Пенсіонер...Допрацюю скільки зможу, вже, тут...
Всім успіхів, що б "Хабар не виглядав Хабарем, а як Тільки сердечна Вдячність", а молоді, дочекатися Кращих Часів, коли Лікарь буде одержувати зарплатню Европейську, а що такі часи настануть, сумніву не має...
П.С.-:
Оффтоп: Показати
прошу всіх не забувати, що за Хабарі сажають, як "злостных преступников"-: в нашому місті в Украіні посадили двух СуперСпецназівців в Хірургіі, за смішні, на сьогодні "советскіє рублі". І відсиділи "по повній программі" 5 і 6 років... Органами виконувалась постанова ЦК КПСС "По борьбе с взяточничеством..."...
І на сьгодні Органи чітко знають технологію, як можно посадити за Хабарниство, і, якщо, буде "заказ" виконають, був би живий Об'єкт, а посадити, це вже "деталі", і зроблять профессіонально...
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

Полиграф Полиграфыч
Спеціальність: не врач

Повідомлення#13 » 05 грудня 2015, 16:33

dr.Viktor писав:
прошу всіх не забувати, що за Хабарі сажають, як "злостных преступников"-: в нашому місті в Украіні посадили двух СуперСпецназівців в Хірургіі, за смішні, на сьогодні "советскіє рублі". І відсиділи "по повній программі" 5 і 6 років... Органами виконувалась постанова ЦК КПСС "По борьбе с взяточничеством..."...
І на сьгодні Органи чітко знають технологію, як можно посадити за Хабарниство, і, якщо, буде "заказ" виконають, був би живий Об'єкт, а посадити, це вже "деталі", і зроблять профессіонально...

тут можно вспомнить классика - " а судьи кто?......" Первоисточник известен

dr.Viktor

Повідомлення#14 » 05 грудня 2015, 19:40

Полиграф Полиграфыч писав:
dr.Viktor писав:

тут можно вспомнить классика - " а судьи кто?......" Первоисточник известен

Звичайно, "известен"... Ось, як було-:
Слідство над Шановним Коллегою, ішов майже рік, зняли лише з завідування, працював...
І, ось, випадково зустрічаю в центрі міста, здороваюсь, питаю, як справи-:
" Вже, все, бачишь Хлопчики два рядом, ведуть мене, вже закриють, і на довго, попросився пройтися містом, не вести на машині, і не надівати наручники, уважили... Запомни, Віктор, дадуть пляжку Коньяку, запрячь і нікому не показуй, своі тебе ж і продадуть..., удачі Тобі, а буде можливість уіхати, то виізжай, заробляй честно і тікай від цієі Системи..." Обнялись, бо ж Він для мене був вчителем в нейрохірургіі...Пройшло вже, не ТАК!!! і багато з 1985 року...-:-))), але забути, ніяк не виходить... Відсидів 6 років як "запеклий Злочинець" день-в день, потім ще зустрічались... Зломали життя хорошій Людині і чудовому Спецназівцю в Нейрохірургіі...
А історія номер 2, тоже Хірірг, і самий-самий Крутий в Місті, комусь "перейшов" дорогу, і "запакували" на 5 років, теж, посчастилося мені вчитися у нього, оперував, як Бог...
Теж видсидів "по повній програмі", це тільке те, конкретне, що добре, особисто, знаю...
Всім Коллегам-:
Бережіть себе, і не допустіть подібного...
Моя Вам Всім повага!!!
Звідки-:
Де і куди-:

Ілля Пігович
Спеціальність: хірург
Місце роботи: Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Повідомлення#15 » 05 грудня 2015, 21:20

Автор теми, хоча і знаходиться в Україні, не полінувався зареєструватися через проксі-сервер в ЛІберії ))

dr.Viktor

Повідомлення#16 » 05 грудня 2015, 22:54

Ілля Пігович писав:Автор теми, хоча і знаходиться в Україні, не полінувався зареєструватися через проксі-сервер в ЛІберії ))

Від Шановного Шефа неможливо сховатися... :D
А це-:"zzz Спеціальність: рабіолог Звідки: заїр Місце роботи: jfc lopital" яке має відношення до проксі-сервера в Ліберіі..?
Звідки-:
Де і куди-:

Ілля Пігович
Спеціальність: хірург
Місце роботи: Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Повідомлення#17 » 05 грудня 2015, 23:49

У мене тут все записано ))

Повернутись до “Загальні медичні питання”

Хто зараз онлайн