Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту [email protected]

Що таке CV (Curriculum vitae) і ML (Motivation letter)?

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень: 1501
З нами з: 18 лютого 2015, 12:05
Спеціальність: хірург
Звідки: Кам'янець-Подільський
Місце роботи: Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Що таке CV (Curriculum vitae) і ML (Motivation letter)?

Повідомлення#1 » 21 листопада 2018, 11:28

Ще одна корисна інформація для лікарів, які хотять поїхати за кордон і не тільки на постійну роботу - про CV (Curriculum vitae) і ML (Motivation letter). Автор невідомий.

За цими 3-4-ма сторінками виносяться дуже важливі рішення, вартістю інколи, в тисячі євро. Відповідно, для того, щоб потрапити на якесь стажування, вам необхідно скласти якісні CV та ML, щоб переконати експертів, що саме ви заслуговуєте на це місце. Є зразок CV, який видозмінюється, в залежності від тренінгу. ML пишеться у кожному випадку - окремо.

Curriculum vitae. Він має бути максимально зрозумілим, коротким, в той же час - інформативним. Вимахуйтесь по повній, короче. Ви і там були, і те бачили, і там працювали, і ващє ви - супермен, не признаний Голівудом. Внизу - фото зразка одного із можливих варіантів.

Motivation letter (Personal statement). Нийте. Тут треба плакатись, що ти і так, і сяк, але "Юкрейн із пур" і тому, щоб принести досвід в країну, тобі треба саме на їхні курси. Тут вже справа фантазії, а вона в нас з вами - ого го, тому мізкуйте. Така річ пишеться індивідуально під кожну навчальну програму. Є одне "але"....Не треба писати "дитячі" речі. Не треба вказувати, що "я з дитинства мріяв.....ітд." Чітко...."Я - сімейний, в мене багато пацієнтів дітей із захворюваннями нижніх дихальних шляхів (кількість і відсоток), тому для кращої діагностики ми вирішили застосовувати таку діагностичну методику і тільки ви можете мене її навчити, а відповідно врятувати здоров"я моїм пацієнтам. Досвід передам колегам, ітд."

Зображення

Аватар користувача
dr.Viktor
Повідомлень: 929
З нами з: 19 березня 2015, 13:56
Звідки: Україна
Спеціальність: Хірург
Звідки: Україна
Місце роботи: Туніс, HRM

Re: Що таке CV (Curriculum vitae) і ML (Motivation letter)?

Повідомлення#2 » 25 листопада 2018, 03:01

Був час, коли заповнював CV i ML, що б тимчасово попрацювати Хірургом, але ввічливо відмовляли і пропонували "вічні" курси і легалізацію диплома /4-5 років/, без чого офіційна робота неможлива...

А на курси досить реально можливо попасти, якщо знайти вірний шлях куди направити CV i ML...
Успіхів тим Форумчанам, кого цікавить тема...
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

Повернутись до “Корисна медична інформація”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron