Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Працевлаштування лікарів за кордоном

Доктор П
Спеціальність: уролог

Re: Працевлаштування лікарів за кордоном

Повідомлення#51 » 24 червня 2016, 11:49

Ого! Які ще країни не згадували? Правильно, Бразилію :a_g_a:

Там діє програма залучення іноземних лікарів Посилання доступне лише для зареєстрованих користувачів у віддалені і бідні райони, екстрім! Платять не дуже - біля $5000, та зате усі формальності вони беруть на себе. Потрібна іспанська або англійська мова, португальську можна підтягнути потім. Багатим не стaнете, але досвід отримаєте, світ побачите і резюме стане солідніше.

Петро Жуковський
Спеціальність: ЛФК

Повідомлення#52 » 25 червня 2016, 12:22

Дуже цікава тема, спасибі! Але у мене все одно залишаються сумніви з приводу прийняття нашого диплому в Європі, для лікаря, який вже зробив певну кар'єру, поїхати працювати складніше, ніж для молодого, бо треба підтвердити диплом і усе інше.

Hormonus
Спеціальність: ендокринологія

Повідомлення#53 » 27 червня 2016, 17:58

Фраза про прийняття нашого диплому в Європі неправильна по суті. Навіть у німецьких бундеслендах і то закони різняться, а ви про усю Європу говорите! скрізь по різному! Спілкуйтеся з людьми, читайте першоджерела і буде менше сумнівів!

Анна
Спеціальність: стоматологія

Повідомлення#54 » 29 червня 2016, 21:27

Куди можна податися молодому стоматологу? Нещодавно зі мною зв'язалася одна рекрутингова контора і пропонує роботу в Норвегії. Але річ у тому, що п'ять років тому я цікавилася еміграцією, і, наскільки я пам'ятаю, Норвегія для мігруючих лікарів абсолютно аццкий варіант. В описуваних агентством умовах - просто рай. 14 міс. на вивчення мови і підготовку документів, складання мовного іспиту, контракт з працедавцем, півроку практики і робота.

Загалом, в такий варіант я не занадто вірю (хоча ще треба детально з ними поспілкуватися), але стало цікаво.

П.с. знаю, що такі питання від стоматолога іноді викликають подив. Ми ж, у свідомості громадян, гроші лопатою гребемо:) Справді, не сильно скаржуся на життя. Але ось працювати по 70 годин в тиждень набридає, і дивлячись на 40-50-річних колег, працюючих в такому ж режимі, як і я, молодий спеціаліст - мені це оптимізму не додає.

Hormonus
Спеціальність: ендокринологія

Повідомлення#55 » 30 червня 2016, 11:08

Будьте пильні - дуже великі сумніви чи не шахраї це, якось не чув про труднощі в Норвегії зі стоматологами. Визначити буде легко - якщо ця контора вимагатиме хоч якісь гроші вперед. Нічого не платіть навперед ні за що - простіше ці гроші в сміття викинути.

Рафаель
Спеціальність: стоматолог

Повідомлення#56 » 02 липня 2016, 22:21

Різниця колосальна між доходами стоматолога, який животіє в районній поліклініці і його колегою, - КМН з успішної клініки, до якого запис на півроку вперед.

Менько
Спеціальність: лікар ШМД

Повідомлення#57 » 03 липня 2016, 08:48

Тааак, шахраїв у нас кругом повно. Я би постарався знайти якихось знайомих, які вже користувалися послугами цієї фірми.
Чим пізніше приїздить швидка, тим точніше діагноз...

Анна
Спеціальність: стоматологія

Повідомлення#58 » 28 липня 2016, 13:41

Рафаель писав:Різниця колосальна між доходами стоматолога, який животіє в районній поліклініці і його колегою, - КМН з успішної клініки, до якого запис на півроку вперед.

Я своє в районній поліклініці відпрацювала, зараз працюю клініці. Заробляю нормально і є перспективи, але повторюся, тут не лише в грошах справа.

Суховій
Спеціальність: гінекологія

Повідомлення#59 » 30 липня 2016, 13:34

Такі самі міфи є і щодо гінекологів. Можу сказати, що більшість гінекологів була б не проти підзаробити за кордоном.

Вікріл
Спеціальність: хірург, ендоскопіст

Повідомлення#60 » 12 серпня 2016, 23:22

Hormonus писав: складно психологічно в 46 років плюс В2 рівень мови це об'єктивно звичайно недостатньо. Вам молодим звичайно усі дороги відкриті.

Мої немолоді колеги теж цікавляться роботою для лікарів за кордоном. Чи їм всі дороги вже закриті?

Повернутись до “Корисна медична інформація”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість