Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Панкреатит - патологія непроста...

Darmidon
Спеціальність: хipургiя
Місце роботи: ЛПЗ

Re: Панкреатит - патологія непроста...

Повідомлення#21 » 18 липня 2018, 07:57

Полиграф Полиграфыч писав:
admin писав:
2189.pdf

Качайте.

спасибо. это украинские рекомендации? а где же октреотид с Гордоксом и 5-ФУ?

гайди з Англії, якщо не помиляюсь. МОЗ їх затверджує та рекомендує, ЛПЗ перекладає та впроваджує.

Darmidon

Повідомлення#22 » 18 липня 2018, 08:01

Полиграф Полиграфыч писав:спасибо. это украинские рекомендации? а где же октреотид с Гордоксом и 5-ФУ?

професора обурені, тих кого знаю взагалі проти цих реформ та Супрун яка зробила вже неможливе. Ось так крок за кроком через незадоволення. До речі, рекомендую підписатися до міністра МОЗ у ФБ, там багато корисної інформації, нашим лікарям як кіста у горлі.

Полиграф Полиграфыч
Спеціальність: не врач

Повідомлення#23 » 18 липня 2018, 09:30

Darmidon писав:
Полиграф Полиграфыч писав:спасибо. это украинские рекомендации? а где же октреотид с Гордоксом и 5-ФУ?

професора обурені, тих кого знаю взагалі проти цих реформ та Супрун яка зробила вже неможливе. Ось так крок за кроком через незадоволення. До речі, рекомендую підписатися до міністра МОЗ у ФБ, там багато корисної інформації, нашим лікарям як кіста у горлі.

Дармидон, я не знаю, какие героические поступки совершила Супрун (то, что она публикует, обычные вещи). Что прогрессивного ей удалось совершить?

Darmidon

Повідомлення#24 » 18 липня 2018, 09:57

Полиграф Полиграфыч писав:Дармидон, я не знаю, какие героические поступки совершила Супрун (то, что она публикует, обычные вещи). Что прогрессивного ей удалось совершить?

Багато чого, забеспечила вакцинами ЛПЗ, принаймі у нас все є, зменшила тендерні корупційні закупівлі, почала реформу зі зміною підходів к лікуванню на первинній ланці, підтримує доказову медицину та розповсюджує її. До цього часу ніхто цього не робив.

Gaster
Спеціальність: гастроентерологія

Повідомлення#25 » 18 липня 2018, 10:25

Полиграф Полиграфыч писав:
Darmidon писав:

Дармидон, я не знаю, какие героические поступки совершила Супрун (то, что она публикует, обычные вещи). Что прогрессивного ей удалось совершить?

Достатньо вже того, що вона зрушила з місця наш іржавий віз.

Випускники не йдуть працювати в державні лікарні. Толкові лікарі поважають себе настільки, що не працюють за копійки -
або ідуть в приватну медичину, або взагалі за кордон. Пенсіонери допрацьовують. Перспектива без змін зрозуміла?

dr.Viktor
Спеціальність: Хірург
Місце роботи: Туніс, HRM

Повідомлення#26 » 25 липня 2018, 00:29

Gaster писав:1- Достатньо вже того, що вона зрушила з місця наш іржавий віз.

2- Випускники не йдуть працювати в державні лікарні. Толкові лікарі поважають себе настільки, що не працюють за копійки -
або ідуть в приватну медичину, або взагалі за кордон. Пенсіонери допрацьовують.
3-Перспектива без змін зрозуміла?

1- коротко, чітко і зрозуміло...
2- реаліі сьогодення...
3- в хвості нашого "возика" особливо відчутні "духм'яні запахи" без змін...-:))
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

Повернутись до “Хірургія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість