Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту [email protected]

Інформація для допомоги у працевлаштуванні медичних працівників – переселенців із зони АТО

Аватар користувача
Irena
Повідомлень: 134
З нами з: 19 лютого 2015, 21:51
Спеціальність: невролог
Звідки: Київ

Інформація для допомоги у працевлаштуванні медичних працівників – переселенців із зони АТО

Повідомлення#1 » 12 березня 2015, 19:40

МОЗ України листом від 20.08.2014 № 11-02-09/10-65/24419 рекомендовано керівникам закладів охорони здоров'я безпосередньо підпорядкованих МОЗ України та закладів охорони здоров'я сфери управління структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних та міських державних адміністрацій, сприяти працевлаштуванню працівників закладів охорони здоров'я, які не звільнились за основним місцем роботи та через непереборні обставини перемістились із зони АТО.

У випадку відсутності у працівників закладів охорони здоров'я, які переміщуються із зони АТО, окремих документів, необхідних для працевлаштування, ними може бути використана інформація Автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників, яка функціонує у сфері охорони здоров'я.

МОЗ України у разі відсутності окремих документів, необхідних для працевлаштування, за даними Автоматизованої бази даних може видавати працівникам закладів охорони здоров'я та освіти довідки щодо підтвердження факту їх останнього місця роботи у зазначених закладах за основною посадою та, у разі потреби, за сумісництвом , наявності відповідної освіти, атестації та підвищення кваліфікації за певною спеціальністю.

Для отримання зазначеної інформації особі, що її потребує, необхідно звернутися з відповідною заявою до державного підприємства "Укрмедреєстр" за адресою: місто Київ, вул. Грушевського, 7 та пред'явити документ, що засвідчує особу.

Телефон для довідок: 044-227-41-75.

Інформацію щодо наявності вакантних посад при вирішенні питання працевлаштування за певним фахом або у визначеному населеному пункті можна отримати у територіальному органі управління охороною здоров'я або керівника закладу охорони здоров'я з урахуванням інформації включеної до Автоматизованої бази даних.

Довідка:

Автоматизована база даних створена відповідно до наказу МОЗ України від 19.12.2006 № 842 "Про формування автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників сфери управління МОЗ України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15.01.2007 № 18/13285. Це автоматизований банк даних, створений для забезпечення єдиного галузевого обліку керівників, професіоналів, фахівців за напрямом "Медицина" і "Фармація", які працюють в органах управління та закладах, підприємствах, установах охорони здоров'я сфери управління МОЗ України.

Автоматизована база даних містить інформацію щодо паспортних даних працівників закладів охорони здоров'я, посад, які вони обіймають, наявності відповідної освіти, атестації за певною спеціальністю (спеціальностями) та інше.

Повернутись до “Медицина і війна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron