Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту [email protected]

Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Аватар користувача
Irena
Повідомлень: 134
З нами з: 19 лютого 2015, 21:51
Спеціальність: невролог
Звідки: Київ

Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#1 » 30 серпня 2019, 09:22

Зображення

Посилання доступне лише для зареєстрованих користувачів

Біографія: 39 років. Народилась у Львові. Доцент та заступник декана факультету правничих наук Києво-Могилянки.

Закінчила Києво-Могилянську академію, отримала ступінь доктора правових наук в університеті Марії Кюрі в Любліні (Польща).

Скалецька є головою правління Української медико-правової асоціації, членом Всесвітньої асоціації медичного права, директором громадської організації Форум здоров'я.

Після Революції Гідності 2014 року Скалецька працювала експертом з питань медичної реформи в Реанімаційному пакеті реформ.

Колишні колеги по організації у спілкуванні з УП нарікали на Скалецьку за її інколи деструктивну позицію, коли вона критикувала медичну реформу Супрун та міжнародні закупівлі.

Також міністерка очолювала комісію при Міністерстві охорони здоров'я з питань реформування системи охорони здоров'я.

Черненко була заміжня за народним депутатом VIIІ скликання Верховної Ради від БПП Олександром Черненком.

Зображення

Зв'язки:

Співрозмовники "Української правди" у партії "Слуга народу" та фармацевтичному бізнесі розповідають, що на посаду міністра охорони здоров'я Черненко порадив колишній власник клініки "Борис", нардеп Михайло Радуцький.

Черненко проходила співбесіду у президента вранці 29 серпня, оскільки кандидатура Максима Степанова була відхилена Зеленським.

Пряма мова:

"Якщо є якась проблема в охороні здоров'я – винен міністр охорони здоров'я. Коли міністр охорони здоров'я каже: "Знаєте, нам потрібно змінити фінансову модель, нам потрібно змінити ситуацію з бюджетним фінансуванням, можливо, з бюджетними субвенціями", – йому кажуть: "Почекай. Там, де гроші, у нас є Мінфін, є Мінекономіки. Там є компетентні люди, там є професійні департаменти по соціальній сфері – вони розберуться".

"Ціль, вибрана МОЗ – ми маємо максимально перевести всю документацію в електронну форму, і пацієнт має максимально комунікувати з лікарем первинної допомоги.

Передбачається, що в майбутньому сімейний лікар має сам здійснювати моніторинг захворюваності у людей, які до нього прикріплені. Але допоки не запрацювала система первинної допомоги, як на мене, це є передчасне скасування цих документів. Це можна зробити в інший спосіб"

Аватар користувача
Irena
Повідомлень: 134
З нами з: 19 лютого 2015, 21:51
Спеціальність: невролог
Звідки: Київ

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#2 » 30 серпня 2019, 09:25

Уляна Супрун ще вчора написала на своєму ФБ:

ми разом із Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk) та Oleksandr Linchevskyy написали заяви на звільнення на ім’я нового прем’єра. Чекаємо на найближче засідання уряду, де вони будуть розглянуті. А до того, як завжди, продовжуємо виконувати свої обов’язки.

Darmidon
Повідомлень: 1055
З нами з: 19 березня 2015, 19:29
Спеціальність: хipургiя
Звідки: Україна
Місце роботи: ЛПЗ

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#3 » 30 серпня 2019, 13:51

Редуцький, це чувак з новим мемом "х.йв.мвж.опу"?

SvitlanaRa
Повідомлень: 6
З нами з: 31 березня 2018, 22:29

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#4 » 30 серпня 2019, 17:37

Була надія. Збутися фуфломіцинів. І лопнула.

bonjorno
Повідомлень: 97
З нами з: 19 лютого 2015, 23:14
Спеціальність: хірург
Звідки: Київ

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#5 » 30 серпня 2019, 18:09

Фейсбук нового міністра Посилання доступне лише для зареєстрованих користувачів

Сподіваюсь буде така ж активна, як і Супрун.

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень: 1501
З нами з: 18 лютого 2015, 12:05
Спеціальність: хірург
Звідки: Кам'янець-Подільський
Місце роботи: Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#6 » 30 серпня 2019, 18:15

Darmidon писав:Редуцький, це чувак з новим мемом "х.йв.мвж.опу"?


Він, тільки правильніше "Х#й им в жопу!!!" :-)

Зображення

Полиграф Полиграфыч
Повідомлень: 748
З нами з: 05 червня 2015, 20:17
Спеціальність: не врач
Звідки: фортеця Калаур

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#7 » 01 вересня 2019, 22:32

Irena писав:Уляна Супрун ще вчора написала на своєму ФБ:

ми разом із Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk) та Oleksandr Linchevskyy написали заяви на звільнення на ім’я нового прем’єра. Чекаємо на найближче засідання уряду, де вони будуть розглянуті. А до того, як завжди, продовжуємо виконувати свої обов’язки.

Я надеюсь, их заяви пiдписали?

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень: 178
З нами з: 21 лютого 2015, 09:57
Спеціальність: терапевт
Звідки: Житомир

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#8 » 02 вересня 2019, 15:00

Багато було критики на адресу Уляни Супрун, але от сказати, що вона чиясь маріонетка, ніхто не зможе.

Darmidon
Повідомлень: 1055
З нами з: 19 березня 2015, 19:29
Спеціальність: хipургiя
Звідки: Україна
Місце роботи: ЛПЗ

Re: Новий міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька (Черненко)

Повідомлення#9 » 02 вересня 2019, 19:16

Полиграф Полиграфыч писав:
Irena писав:Уляна Супрун ще вчора написала на своєму ФБ:

ми разом із Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk) та Oleksandr Linchevskyy написали заяви на звільнення на ім’я нового прем’єра. Чекаємо на найближче засідання уряду, де вони будуть розглянуті. А до того, як завжди, продовжуємо виконувати свої обов’язки.

Я надеюсь, их заяви пiдписали?

А вам до чого, підписали вони чи ні?

Повернутись до “Медичні новини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron