Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту [email protected]

Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Бодун
Повідомлень: 271
З нами з: 05 березня 2015, 23:18
Спеціальність: хірург
Звідки: Україна

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#51 » 21 липня 2018, 19:22

Біблія нам свідчить, що «прахом» були – у «прах» і повернулись. Я сам не релігійний фанатик, але православні вважають, що померлі мають бути поховані повністю, а не частково.

Андрей Х
Повідомлень: 6
З нами з: 19 травня 2018, 23:40
Спеціальність: a/р
Звідки: Харьков

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#52 » 23 липня 2018, 17:36

Всі, хто говорить про кримінальне донорство, взагалі не уявляють наскільки це складно. Це купа аналізів, купа паперів та інша лабуда. Та й транспортування і зберігання органів питання дуже проблематичне. Всі хто живе за межами мегаполісів можете заспокоїтися, вам донорство не загрожує, навіть при дуже великому бажанні.

happydoctor
Повідомлень: 3
З нами з: 06 березня 2017, 16:46
Спеціальність: МНС
Звідки: Городище

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#53 » 24 липня 2018, 22:35

Шановні колеги, почитав я коментарі. І зрозумів одне, немає довіри нашій державі, уряду! І це вірно! За трансплантацією стоять дуже великі, величезні гроші. А де гроші там і лайна багато. А так як в нашій державі суд засуджує тільки жебраків і звичайних громадян то зрозуміла позиція більшості щодо трансплантації. Категорично ні !! Це і моя позиція. І мені далеко без різниці що там будуть говорити про порятунок життів і всього такого. Бо є ризик, і досить таки великий що погублять стільки ж цілком здорових пацієнтів.

Darmidon
Повідомлень: 1055
З нами з: 19 березня 2015, 19:29
Спеціальність: хipургiя
Звідки: Україна
Місце роботи: ЛПЗ

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#54 » 25 липня 2018, 09:24

happydoctor писав:Шановні колеги, почитав я коментарі. І зрозумів одне, немає довіри нашій державі, уряду! І це вірно! За трансплантацією стоять дуже великі, величезні гроші. А де гроші там і лайна багато. А так як в нашій державі суд засуджує тільки жебраків і звичайних громадян то зрозуміла позиція більшості щодо трансплантації. Категорично ні !! Це і моя позиція. І мені далеко без різниці що там будуть говорити про порятунок життів і всього такого. Бо є ризик, і досить таки великий що погублять стільки ж цілком здорових пацієнтів.

Авжеж немає, тому що у вас немає довіри навіть до себе, ви своє невігластво прикриваєте відсутністю довіри до держави і судів.

Аватар користувача
Рибоксін
Повідомлень: 146
З нами з: 05 березня 2015, 23:13
Спеціальність: хірург
Звідки: Україна

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#55 » 27 липня 2018, 12:18

Бодун писав:Біблія нам свідчить, що «прахом» були – у «прах» і повернулись. Я сам не релігійний фанатик, але православні вважають, що померлі мають бути поховані повністю, а не частково.


Якщо міркувати так - то і оперувати не варто, та й взагалі лікувати - хто знає, як відіб'ється на душі. Апендикс навіть видаляти негоже, а то раптом душу подряпаємо.

Аватар користувача
Кравцов
Повідомлень: 50
З нами з: 17 жовтня 2015, 16:17
Спеціальність: шшшш
Звідки: ДОНБАСС

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#56 » 27 липня 2018, 12:43

Андрей Х писав:Всі, хто говорить про кримінальне донорство, взагалі не уявляють наскільки це складно. Це купа аналізів, купа паперів та інша лабуда. Та й транспортування і зберігання органів питання дуже проблематичне. Всі хто живе за межами мегаполісів можете заспокоїтися, вам донорство не загрожує, навіть при дуже великому бажанні.


Одному из Рокфеллеров, говорят, несколько раз пересаживали сердце. Интересно, у кого изымали органы, каждый раз "случайно" находился подходящий донор?..
Поступать надо так, чтобы потом было приятно вспомнить!

Аватар користувача
Ізя Шнеперсон
Повідомлень: 26
З нами з: 11 березня 2015, 13:45
Спеціальність: хірург
Звідки: Ненька

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#57 » 27 липня 2018, 16:43

Таке враження, що у деяких жителів Донбасу серйозна вроджена вада - не можуть відрізняти самі тупі фейки від достовірної інформації.

Darmidon
Повідомлень: 1055
З нами з: 19 березня 2015, 19:29
Спеціальність: хipургiя
Звідки: Україна
Місце роботи: ЛПЗ

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#58 » 27 липня 2018, 16:56

Ізя Шнеперсон писав:Таке враження, що у деяких жителів Донбасу серйозна вроджена вада - не можуть відрізняти самі тупі фейки від достовірної інформації.

І я з такими живу)))) :ps_ih:
Там ще є казки про Ротшильда та план Далласа.

Аватар користувача
Мазуренко
Повідомлень: 83
З нами з: 21 лютого 2015, 10:32
Спеціальність: психіатрія
Звідки: Київ

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#59 » 27 липня 2018, 20:36

У пострадянському суспільстві спостерігається в цілому негативний баланс між довірою і недовірою: відсутність довіри до економічної і політичної системи замінюється довірою до окремих осіб. Але для виникнення довіри потрібно щось третє, тобто те загальне, чому довіряють обидві сторони. Проблема як довіри, так і недовіри, страх, що твій сусід виявиться пройдисвітом, - не особиста справа кожного. У масштабах країни цей страх гальмує не тільки політичне, але головним чином економічний розвиток. Країни з високим рівнем довіри регулюють діяльність бізнесу в набагато меншому ступені, ніж ті держави, де люди бояться один одного, там вищі темпи економічного зростання і рівень життя.

Аватар користувача
dr.Viktor
Повідомлень: 929
З нами з: 19 березня 2015, 13:56
Звідки: Україна
Спеціальність: Хірург
Звідки: Україна
Місце роботи: Туніс, HRM

Re: Верховна Рада дозволила трансплантацію органів

Повідомлення#60 » 28 липня 2018, 19:35

1-
Рибоксін писав:
Бодун писав:Біблія нам свідчить, що «прахом» були – у «прах» і повернулись. Я сам не релігійний фанатик, але православні вважають, що померлі мають бути поховані повністю, а не частково.


Якщо міркувати так - то і оперувати не варто, та й взагалі лікувати - хто знає, як відіб'ється на душі. Апендикс навіть видаляти негоже, а то раптом душу подряпаємо.


На мою думку, в цих повідомленнях "основа теми"--:
Трансплантація повинна жити..."ДаЕшь Трансплатацію в Жізнь!!!"... Крапка.

2-
Darmidon писав:
Ізя Шнеперсон писав:Таке враження, що у деяких жителів Донбасу серйозна вроджена вада - не можуть відрізняти самі тупі фейки від достовірної інформації.

І я з такими живу)))) :ps_ih:
Там ще є казки про Ротшильда та план Далласа.


А тут "основа нашого сьогодення"...дуже болячи на душі...
Головне, що наші Діти і Онуки вміють чітко розуміти "де правда і де кривда", тоді, звичайно, впевнений, що-:
"ще нам Браття Молодіі усміхнеться доля", і, "згинуть наші вороженьки, як роса на сонці..."...
А по другому нам, Украінцям, ні як не можна...
Звідки-:
"Стало жить лучше, стало жить веселей!"
Де і куди-:
"Ще нам Браття Молодії усміхнеться Доля! ТАК!!!"

Повернутись до “Медичні новини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron