Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Патанатом - найрозумніший лікар

Аватар користувача
Рибоксін
Повідомлень:146
З нами з:05 березня 2015, 23:13
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна
Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення Рибоксін » 30 квітня 2015, 16:55

Шановні колеги, цікава історія. Оперував хворого з пухлиною печінкового кута, зроблена правобічна геміколектомія. Приходить гістологія - помірно диференційовна аденокарцинома, і в апендиксі - флегмонозний апендицит :lol: . При спробі пояснити патологоанатомам, що це просто смішно, отримав відповідь: "Буває таке, буває ... Ну пропустили апендицит". Воістину, патологоанатом - кращий діагност!

Аватар користувача
Треф
Повідомлень:251
З нами з:07 березня 2015, 00:43
Репутація:1
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення Треф » 30 квітня 2015, 20:12

Мені одного разу прийшов результат біопсії прямої кишки - поверхневий гастрит :D

Аватар користувача
Був розумним студентом
Повідомлень:142
З нами з:20 лютого 2015, 00:03
Репутація:1
Спеціальність:лікар
Звідки:Львів

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення Був розумним студентом » 01 травня 2015, 09:29

Ділянка запалення в апендиксі ще не означає діагноз гострий флегмонозний апендицит.

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень:1501
З нами з:18 лютого 2015, 12:05
Репутація:10
Спеціальність:хірург
Звідки:Кам'янець-Подільський
Місце роботи:Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення Ілля Пігович » 01 травня 2015, 09:30

Та буває таке, більше того - апендицит міг розвинутися в післяопераційному періоді )))

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень:178
З нами з:21 лютого 2015, 09:57
Репутація:3
Спеціальність:терапевт
Звідки:Житомир

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення Наталія » 01 травня 2015, 22:43

Я звичайно мало розумію в гістології, але як швидко доставляються в лабораторію препарати? Вони консервуються в разі затримки на годину-дві?

Аватар користувача
Рибоксін
Повідомлень:146
З нами з:05 березня 2015, 23:13
Репутація:0
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення Рибоксін » 02 травня 2015, 09:15

Якщо Ви маєте на увазі, чи є гістологічно різниця між процесами гнійного запалення тканини і її розкладання, то вона є. В будь-якому випадку. А взагалі - звичайно консервуються.

Аватар користувача
Бойко
Повідомлень:164
З нами з:06 березня 2015, 21:29
Репутація:2
Спеціальність:хірургія
Звідки:Україна

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення Бойко » 02 травня 2015, 12:44

Апендицит як знахідка зустрічається часто. З мого скромного досвіду - 2 рази при плановому усуненні пахової грижі спостерігав змінені відростки. Гістологічно - флегмонозний апендицит. Роки 3 назад оперував величезних розмірів чоловіка, з ожирінням, планово усував грижу білої лінії + холецистектомія з приводу хр. холециститу. При цьому виявив макроскопічно змінений і підтверджений гістологічно флегмонозний апендицит. Старі автори, наскільки пам'ятаю, писали, що катаральний і флегмонозний апендицит можуть зазнавати зворотніх змін без всякого лікування.

Аватар користувача
виктордовгий
Повідомлень:130
З нами з:12 травня 2015, 13:55
Репутація:0
Звідки:Харків
Спеціальність:економічна, правознавство, дежавне управління
Звідки:керівний працівник
Місце роботи:орган державної влади

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення виктордовгий » 24 червня 2015, 17:19

Наталія: - Я звичайно мало розумію в гістології, але як швидко доставляються в лабораторію препарати? Вони консервуються в разі затримки на годину-дві?
Рибоксін: - Якщо Ви маєте на увазі, чи є гістологічно різниця між процесами гнійного запалення тканини і її розкладання, то вона є. В будь-якому випадку.
Мене усміхнула витримка хірурга, чого грішити на патантомів? дива природи і серед терапевтів трапляються, одне благо перші із живими не працюють....
А взагалі, висновки патанатома затрверджуються в офіційному документі, установлюють юридичний факт, тягне на склад за ст. 366 чи 358 КК України, можливо за сукупністю і халатність, то як зі слідством затоваришувати! а взагалі таке до людей пускати неможно. це наслідки корупції в медецині, виникає питання кого першого люструвати

Аватар користувача
виктордовгий
Повідомлень:130
З нами з:12 травня 2015, 13:55
Репутація:0
Звідки:Харків
Спеціальність:економічна, правознавство, дежавне управління
Звідки:керівний працівник
Місце роботи:орган державної влади

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення виктордовгий » 24 червня 2015, 17:40

скоріше за все патанатом просто на наряд положив, ніякого розтину та дослідження не проводив, просто надрукував, "отсебятину", ну бля.дь два вузи 7 років навчання за державний кошт і "погано розумітися на гістології"

Аватар користувача
виктордовгий
Повідомлень:130
З нами з:12 травня 2015, 13:55
Репутація:0
Звідки:Харків
Спеціальність:економічна, правознавство, дежавне управління
Звідки:керівний працівник
Місце роботи:орган державної влади

Re: Патанатом - найрозумніший лікар

Повідомлення виктордовгий » 24 червня 2015, 17:46

я так дивлюсь державне управління в сфері охорони здоров"я перспективна актуальна спеціалізація, все більше і більше затягує, - мабуть буду писати магістерську


Повернутись до “Інші спеціальності”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей