[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 194: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 195: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Випадок на швидкій - Інші спеціальності - Форум лікарів
Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Випадок на швидкій

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Emergency
Повідомлень: 18
З нами з: 01 березня 2015, 14:55
Спеціальність: медицина невідкладних станів
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Випадок на швидкій

Повідомлення#1 » 01 березня 2015, 15:04

Виклик в громадське місце, станція метро.

Привід: 25 років, жінка, погано.

Після прибуття:

Сидить дівчина, худа, бліда, в перуці. Це те, що кидається в очі з порога. Зі слів: їй стало погано у вагоні, вона стала непритомніти, її витягнули з вагона і відвели в медпункт. Тиждень тому вона виписалася з діагнозом: ниркова колька. І взагалі нирки у неї хворі. На підтвердження чого дістає виписку волохатого року з діагнозом: загострення хронічного пієлонефриту, де на УЗД виявлено камінь у сечоводі. А зараз їй погано, поперек болить. У чому полягає "погано" пояснити не може, взагалі відповідає неохоче, бубонить під ніс, голову не піднімає, взагалі як партизан.

Починаю паралельно її дивитися.

Поміряла тиск 120/80, поки міряла звернула увагу на сліди ін'єкцій на ліктьовому згині, але в лікарні ж була ... не надала значення відразу. Фельдшер (у мене аж цілих 2 штуки було) визначила глюкозу 5,0. Хочу послухати, вона трохи піднімає куртку ... НЕ підлізеш. Насилу змусила її підняти все до шиї. Вона до цього дуже негативно поставилася, все бурчала і пручалася. Послухала ... тони глухуваті, близько 90 в хвилину, систолічний шум на верхівці. толком більше нічого не розібралися, бо вона все натягнула назад на пузо. Повернула спиною. У легенях все спокійно. Поклала. Живіт м'який, ніде нічого не болить. Паралельно помітила, що крім перуки начисто відсутні брови й вії. Сидячи вона все голову нахиляла, за чубчиком не видно було. Симптом Пастернацького негативний. Загалом на кольку ніяк не тягне вона. Пієлонефрит теж якось не натягнути. Ось на ХНН по хабітус вона схожа, або на імунодефіцит або на лейкоз ... Загалом категорично не подобається мені її зовнішній вигляд. ще й сидить морщиться, як болить щось ... А що болить, не розповідає. Показувати мені ще щось вона відмовилася. Почала я її катувати питаннями, не зрозуміло ж ні чорта ..

Де, кажу, волосся? Вона аж голову підняла ... Волосся на місці, каже. А чому тоді, кажу, в перуці? Мовчить ... Потім зло огризнулася: "На місці, кажу вам, волосся!" Ми переглянулись ... Фельдшер моя каже - а брови з віями куди поділися? Тут дівиця піднімається і виходить з здоровпункту. Я за нею, вона зовні на лавочці сидить. Взагалі розмовляти відмовляється: це мої проблеми, нічого мені не треба, у мене ниркова колька.

Ледве вмовили повернутися назад. Стали далі розмовляти. Ні в яку ... Як тільки ближче питаннями підбираюся, так вона йде ... Плюнула, пішла дзвонити старшому лікарю. Тому що дівиця молода, їй явно погано, тільки чого погано, не зрозумію абсолютно ... Госпіталізувати начебто нема з чим, діагноз не натягується, та й огляд не дає провести. І залишити стрьомно.

Подзвонила. Він сказав як-небудь вивозити, тільки подивитися як слід, щоб без перекладів, або нехай відмовляється.

Запропонувала їй лікарню. Вона погодилася. Я кажу ЕКГ зняти. Вона тут же вперлася і знову пішла. Ми стали обговорювати без неї. Усім нам бачиться імунодефіцит, .. наркоманія, .. гематологія, .. тільки анамнезу ніякого ... та огляду толком не виходить. І потім зовсім неясна мета. Заради чого все? У лікарню потрапити? .а навіщо тоді збивати з пантелику? Або хоче в лікарню, але не в ту, яка світить? І чому так наполягає на кольці? Одні питання .... Тут ще медсестра здоровпункту вийшла з німоти і повідомила, що даму цю вона бачить в четвертий раз, в свою зміну за місяць. Постійно викликає їй швидку, на якій та від'їжджає до лікарні.

У підсумку вона від усього відмовилася, хоча відразу не хотіла відмовлятися ... Ми поїхали. Я ще поламала голову небагато. Саме реальне пояснення, з усього, що я придумала, це абстиненція, тільки знову мета не зовсім вписувалася. А так схоже. І уколи, і болі, і непритомність, і бліда ... Може, думаю, там ВІЛ і вона не хоче, щоб це все розкривалося ...

Увечері фельдшер пішла від нас в диспетчерську. І нарила наступне: у статистиці за 03 дана дамочка тільки за добу вчорашню відзначилася 4 рази. Всі 4 рази викликали в метрополітен на різні станції однієї гілки, все на ниркову коліку чи погано. З них 2 з результатом: відмова від огляду, 2 з результатом: пішов від бригади 03.

Вранці обговорила зі старшим лікарем і ось що у нас вийшло. На ниркову кольку за стандартами спазмалгон і ніби як сенс вибивати таким складним способом спазмалгон не зрозумілий. Але! При відсутності ефекту - трамал, чим і знімає ломку. Тобто вона "імітує" ниркову кольку, отримує спазмалгон, каже, що не минуло й отримує трамал, після чого тікає від бригади в невідомому напрямку, в метро це не проблема. А якщо попадаються допитливі, то просто відмовляється від усього і переїжджає на іншу станцію.

Ось така нехитра схема))))

Може у кого-небудь буде ще версія?

Аватар користувача
Мазуренко
Повідомлень: 83
З нами з: 21 лютого 2015, 10:32
Спеціальність: психіатрія
Звідки: Київ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Випадок на швидкій

Повідомлення#2 » 01 березня 2015, 15:13

А зуби у неї в хорошому стані? У опіоїдних наркоманів вони (зуби) ніякі. Так, складна схема добути дозу. Думається, що молода дівчина змогла б знайти рішення і простіше. Однозначно - психіатр їй потрібен. Далі - видно буде.

Аватар користувача
Наталія
Повідомлень: 178
З нами з: 21 лютого 2015, 09:57
Спеціальність: терапевт
Звідки: Житомир
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Випадок на швидкій

Повідомлення#3 » 01 березня 2015, 15:14

У нас на швидкій по наших алгоритмах максимум що можемо зробити при нирковій коліці - спазмолітик, знеболювання центральними анальгетиками тільки за показаннями - больовий шок (так і клініка повинна бути відповідна). У вас мабуть алгоритми інші, ось деякі індивідууми і користуються. Серед людей яких тільки диваків не зустрінеш.

Аватар користувача
Доктор П
Повідомлень: 36
З нами з: 22 лютого 2015, 14:55
Спеціальність: уролог
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Випадок на швидкій

Повідомлення#4 » 01 березня 2015, 15:16

У роки роботи на "швидкій" з подібним стикався неодноразово. Або наркозалежні імітували ниркові кольки, або алкогольні епілептики самим мальовничим чином зображували епіприпадки. Один красун був доставлений в одне і те ж приймальне відділення за добу 9 (!) разів.

Онкохірург
Повідомлень: 74
З нами з: 21 лютого 2015, 10:00
Спеціальність: онкохірургія
Звідки: Київ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Випадок на швидкій

Повідомлення#5 » 01 березня 2015, 15:18

Дівчина дуже схожа на онкогематологічну хвору - молода, бліда і худа, відсутність волосся на голові, брів і вій, (при збереженні в пахвових западинах і лобку). Може бути венозна мережа з облітерірованими поверхневими венами верхніх кінцівок - як результат місцевої дії цитостатиків. Клініка вписується в пухлинне ураження заочеревинних лімфовузлів. Інтелект на хіміотерапії страждає, та й божевільні теж хворіють.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Повернутись до “Інші спеціальності”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron