Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Інсулінові помпи - плюси і мінуси

Glandula
Повідомлень:12
З нами з:27 лютого 2015, 12:02
Репутація:1
Спеціальність:ендокринолог
Звідки:Київ
Інсулінові помпи - плюси і мінуси

Повідомлення Glandula » 27 лютого 2015, 12:06

Погляд з боку пацієнтів на використання інсулінових помп мені зрозумілий: основні плюси - вирішується проблема "ранкової зорі", більш зручна для використання дітьми шкільного віку. Основний мінус - дорожнеча.
Хотілося б дізнатися чи існує особлива думка при інсулінові помпи у лікарів-ендокринологів, або інших лікарів так чи інакше пов'язаних з цією недугою.

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень:1501
З нами з:18 лютого 2015, 12:05
Репутація:10
Спеціальність:хірург
Звідки:Кам'янець-Подільський
Місце роботи:Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення

Re: Інсулінові помпи - плюси і мінуси

Повідомлення Ілля Пігович » 27 лютого 2015, 12:07

Наскільки я розумію існує певний ризик розвитку ускладнень від введеного в ПЖК катетера. А також, особливо у дітей є ризик виходу ЦД з під контролю - перестають дотримуватися дієти.

Василенко
Повідомлень:34
З нами з:20 лютого 2015, 00:06
Репутація:0
Спеціальність:педіатр
Звідки:Рівненська обл.

Re: Інсулінові помпи - плюси і мінуси

Повідомлення Василенко » 27 лютого 2015, 12:11

Можу додати, що наш народ складно буде втримати від погрішностей в дієті, знаючи, що у нього є помпа, яка завжди з ним!

Hormonus
Повідомлень:50
З нами з:20 лютого 2015, 10:14
Репутація:0
Спеціальність:ендокринологія
Звідки:Кіровоград-Кропивницький

Re: Інсулінові помпи - плюси і мінуси

Повідомлення Hormonus » 27 лютого 2015, 12:13

Цікава інформація. Британці провели дослідження, мета якого з'ясувати клінічну цінність моніторування рівня глюкози крові у хворих на ЦД 2 типу, які не отримують інсулін. У дослідження були включені 453 хворих. Висновок: на відміну від хворих на ЦД 1 типу або хворих на ЦД 2 типу, інсулінзалежних - у хворих на ЦД 2 типу з добре контрольованим пероральними медикаментозними засобами, самостійне моніторування рівня глюкози не привело до поліпшення глікемічного контролю. Мінуси: фінансові витрати, зусилля, час.


Повернутись до “Ендокринологія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість