[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 194: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 195: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ! - Психіатрія - Форум лікарів
Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

анонім
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2016, 17:21
Спеціальність: dfvdd
Звідки: hjkh;s
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#1 » 17 березня 2016, 17:24

Шановні колеги! Є значна проблема з алкоголем. Як лікар, я прекрасно розумію, що я - клієнт лікарів психіатрів, бо спроби суїциду були неодноразово - одного разу 100 таб по 0,15 клофеліну. Запивала пляшкою пива (справа була взимку. сильно сподівалася на переохолодження, якщо раптом таблетки не подіють). Результат-реанімація з усім джентльменським набором, ШВЛ і ін.
Зрозуміло, усім медикам, що займають "худобиною з запахом, травмою на черепі (як з'ясувалося, схоже, я кудись ще брела), я віддячила (медики мене зрозуміють - вид поганої псини, після відпочинку на природі в зимовий період, навряд чи я була б схожа на щось попристойніше. На жаль, містечко невелике, чоловік (лікар з великим стажем на "Швидкій"), швиденько підлетів, пізнав. І вказав причину - медикаментозне отруєння. (не упевнена, чи треба було такій тварюці затримуватися для мук інших). НЕ пишу далі - повернувся чоловік. ДОПОМОЖІТЬ!!!

Корінь
Повідомлень: 21
З нами з: 24 лютого 2015, 19:51
Спеціальність: наркологія
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#2 » 17 березня 2016, 18:34

За вами потрібний постійний нагляд, консультація психіатра і нарколога, у вас алкогольна депресія, але вид суїциду під знаком питання? Це потрібно з'ясувати. Тому найпростіше - геларіум, фітопрепарат при соматогенній депресії. Побічних дій немає. Потрібно встановлювати вид алкогольної залежності і лікувати.

анонім
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2016, 17:21
Спеціальність: dfvdd
Звідки: hjkh;s
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#3 » 17 березня 2016, 23:33

Чула, що з ефективних препаратів є такий. під назвою "кукольник", чи знаєте Ви про нього якусь інформацію. І напишіть будь ласка щодо препарату геларіум, це аналог "Новопасита", або щось інше. А може варто приймати щось серйозніше, наприклад, рексетин.

Аватар користувача
Фройд
Повідомлень: 25
З нами з: 23 лютого 2015, 19:12
Спеціальність: лікую психічну патологію
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#4 » 18 березня 2016, 10:01

Шановна колега! Життя будь-якої людини унікальне і неповторюване, воно безцінне, і, на жаль, найвиразніше усвідомлюєш це не по своїй волі йдучи з життя.

Ніякі геларіуми вам не допоможуть: алкоголізм - зверніться в групи самодопомоги Анонімних Алкоголіків, це великий психотерапевтичний шлях, але і ремісії по 20-30 років, якщо потрібна лікарська підтримка - лікар психіатр, психотерапевт. Завжди пам'ятайте про те, що хто шукає, то неодмінно знайде.

ВИ НЕ ХУДОБИНА, а ЛЮДИНА. Згадайте, скільки сил і надій вклали у вас батьки, бабусі і дідусі, полюбіть себе, ту, маленьку дівчинку, яка раділа кожній квіточці, пориву вітерця.

Чи є у вас діти? Як їм зараз переживати своє безсилля перед вашою проблемою?

Перебирайте усі методи, для того, щоб вижити і ви їх знайдете.

Я упевнений, що у вас є вагомі причини для вашого стану, і увесь переживаний вами жах має під собою підстави.

Пам'ятайте про те, що той, хто говорить погано про хворого, просто морально нерозвинута людина і не тримайте на нього зла.

Довіртеся хорошому психіатрові. Вам необхідно заспокоїти центральну нервову систему і тільки після приймати доленосні рішення.

"Туди" ми прийдемо всі, ніхто не запізниться, так навіщо квапити події?

Сотні тисяч людей пройшли ваш шлях і знайшли вихід, ви нічим не гірші за цих людей.
Упевнений, якщо ви просите про допомогу - вона до вас прийде, хоча, напевно, доведеться немало зазнати на шляху звільнення від залежності і рішення дитячих, підліткових, і теперішнього часу проблем.

Вірю, що ви впораєтеся зі своїм нинішнім станом!

Корінь
Повідомлень: 21
З нами з: 24 лютого 2015, 19:51
Спеціальність: наркологія
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#5 » 18 березня 2016, 17:42

Геларіум - фітоперапат для лікування соматогенної депресії, якою являється алкогольна депресія. По силі дії прирівняний до діазепаму. Кукольник - є така лік. трава, але там потрібно точно дозування дотримуватися, трава дуже отруйна. Без контролю фітотерапевта застосовувати її не раджу. Тут потрібно спочатку з депресії вивести, щоб спроб суїциду не було, а потім - усе інше. Рексетин і іншу синтетику краще не треба. Там потрібно розбиратися довго, в стимулюючому ефекті, тимолептичному і анксіолітичному. Багато побічних ефектів. Стимулюючий ефект нам не потрібний.

Учасник форуму
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2016, 20:07
Спеціальність: лікар
Звідки: форум
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#6 » 19 березня 2016, 20:11

Як би я хотів Вам допомогти! Не знаю як це зробити.

Я теж учасник цього форуму, але зареєструвався заново, щоб залишити це повідомлення.

Можу просто розповісти про себе. Я пив і став алкоголіком до 35-40 років. Почалося все, як я зрозумів і як мені пояснили психіатри, з важкої депресії, яка посилювалася алкоголізмом. Спочатку я намагався боротися з алк. і депресією самостійно і в результаті серйозно "підсів" на транквілізатори. Був період, коли важкі похмілля і депресію на тлі залежності від діазепамів я намагався пом'якшити опіоїдними наркотиками. Ось такий букет.

Майже усі відпустки я проводив в різних психіатричних клініках (поза своїм містом), куди я звертався самостійно. Я "підшивався", "торпедувався", звертався і лікувався у різних психологів і психоаналітиків. Думаю, що мені повезло на лікарів. Я думаю, що психіатри відносяться до тих небагатьом лікарів, які хочуть щиро допомогти людині.

На цьому фоні я робив успішну кар'єру у своїй професії. Я вдячний своїм колегам, які багато що розуміли, але давали мені можливість пробиватися через мої вади.

І ще: я б безумовно загинув, небудь у мене моєї дружини. Мені здається, що і Вас зуміє підтримати Ваш чоловік: це зрозуміло по вашому посту. Я навіть не зрозумів як і внаслідок чого психіка моя стала виправлятися. Вже багато років я не п'ю, не вживаю трнквілізатори, не кажучи вже про наркотики, До речі, відмовитися від діазепамів мені було важче, ніж відмовитися від алкоголю. Успішно працюю, обтяжений усілякими медичними регаліями, навіть керую невеликим мед. колективом. Я впорався, важко, але впорався.

Мені здається, що у Вас все складеться благополучно. Подумайте самі- про Вашу біду у вашому місті відомо, Ховатися Вам, у відмінності від мене, не треба. Скажіть: "Так, я хвора, я знаю це і я з цим борюся. Не засуджуйте, а спробуйте зрозуміти і допомогти мені вийти з біди! "
Повірте, усі ховають скелет в шафі, всі щось приховують і Ви не самотні у своїх бідах.

Аватар користувача
Мазуренко
Повідомлень: 83
З нами з: 21 лютого 2015, 10:32
Спеціальність: психіатрія
Звідки: Київ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#7 » 21 березня 2016, 09:47

Вам допоможуть близькі. А якщо не допоможуть- плюньте і пробивайтеся їм на зло!

Розсердьтеся! Напевно знаєте об двох жаб, що впали в молоко. Одна звісила лапки і потонула. Інша без всякої надії борсалася і борсалася, працюючи лапками. Молоко збилося в масло. Жаба відштовхнулася від масляної грудочки і вистрибнула.

Працюйте лапками! Пишіть, стежитиму. Всього Вам хорошого.

Маруся
Повідомлень: 27
З нами з: 21 лютого 2015, 10:27
Спеціальність: психіатр
Звідки: Чернівці
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#8 » 21 березня 2016, 17:30

Шановна колега!

А може бути за відходом в алкоголізм, ховаються якісь невирішені проблеми. Звідси і депресії. Може спробувати повернутися до їх рішення. Ви не написали чи є у вас діти, та і взагалі з чого почали пити?

З'ясування причини - одна із запорук успішного лікування.

Аватар користувача
Вадим Олексійович
Повідомлень: 131
З нами з: 04 березня 2015, 14:33
Спеціальність: сімейний лікар
Звідки: Київ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#9 » 24 березня 2016, 19:30

Судячи з вашого листа ваша особистість не зруйнована, є самокритика і. т.д., тобто У ВАС Є УСІ ШАНСИ.

Найголовніше вкласти в голову, що пити не потрібно заради когось або чогось, в даному випадку поряд з вами є чоловік.

А чисто медикаментозно вам потрібно звернутися в спец. установу, ну і потрібний психотерапевт, вам потрібно з кимось розмовляти, не копити в собі цю проблему, та і в житті є багато радості і печалі і без алкоголю....

Пишіть, не пропадайте.

Аватар користувача
Родезія
Повідомлень: 116
З нами з: 20 лютого 2015, 00:11
Спеціальність: хірург
Звідки: ---
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ДОПОМОЖІТЬ! НА ГРАНІ СУЇЦИДУ!

Повідомлення#10 » 25 березня 2016, 13:06

Йти з життя можна, коли УСІ справи зроблені і проблеми вирішені...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Повернутись до “Психіатрія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей

cron