Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Рак в шлунковій трубці

Аватар користувача
Ілля Пігович
Повідомлень:1501
З нами з:18 лютого 2015, 12:05
Репутація:10
Спеціальність:хірург
Звідки:Кам'янець-Подільський
Місце роботи:Кам'янець-Подільська міська лікарня №1, хірургічне відділення
Рак в шлунковій трубці

Повідомлення Ілля Пігович » 13 березня 2015, 00:57

Рідкісний випадок - пацієнт 75 років, чоловік, хороший фізичний стан. Діло було в Австрії.

Лобектомія правої нижньої частки - рак легені (Рт1, Pn0, Pm0) п'ять років тому, эзофагогастростомія через трансмедіастінальний доступ рік тому - плоскоклітинний рак у верхній третині стравоходу (рТ3, Pn1, Pm0).

У пацієнт в даний час є первинний рак шлунка, помірно диференційований. Пухлина розташована на задній стінці антрального відділу, дистальний кінець розташований на 2 см вище воротаря. На знімку з барієм і КТ пухлина знаходиться в середостінні, верхній кінець пухлини приблизно 2 см нижче лівої верхньої легеневої вени.

Немає фактичних клінічних симптомів.

Питання: що в такій ситуації робити?
Чи виправдано замінити шлункову трубку товстою кишкою?
Чи спробувати місцеве висічення пухлини, або тільки хіміотерапію.

Аватар користувача
Треф
Повідомлень:251
З нами з:07 березня 2015, 00:43
Репутація:1
Спеціальність:хірург
Звідки:Україна

Re: Рак в шлунковій трубці

Повідомлення Треф » 13 березня 2015, 01:11

Пухлина T3 N1 не залишає надії на тривале виживання. Його нова пухлина вся в злуках в середостінні. Я не знаю точно про стан його здоров'я, але схоже, що шанси померти після резекції шлунка і пластики товстою кишкою досить такі високі.

Я не запропонував би йому операцію; хіміопроменева терапія може продовжити життя або скоротити його. Я б порадив йому провести залишок свого життя з хорошими гаванськими сигарами і пляшкою вина.

Аватар користувача
Мазуренко
Повідомлень:83
З нами з:21 лютого 2015, 10:32
Репутація:1
Спеціальність:психіатрія
Звідки:Київ

Re: Рак в шлунковій трубці

Повідомлення Мазуренко » 13 березня 2015, 01:16

Якщо дідулька в "хорошому фізичному стані", то навряд чи він погодиться просто на сигари і вино.


Повернутись до “Онкологія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 4 і 0 гостей