[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 81: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 194: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/bb3mobi/exlinks/core/helper.php on line 195: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
лікування ларингітів - Сторінка 2 - Отоларингологія - Форум лікарів
Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

лікування ларингітів

cry60
Повідомлень: 11
З нами з: 17 травня 2017, 17:40
Спеціальність: отоларинголог
Звідки: обласна лікарня
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: лікування ларингітів

Повідомлення#11 » 02 вересня 2017, 15:54

Я думаю, що фізіотерапія в принципі не є шаманством і в Вашому повідомленні про світлотерапію є безсумнівно раціональне зерно. Я завжди проти того, коли якийсь метод намагаються представити "дивом і панацеєю" від усього. Ось це я категорично не сприймаю. Кожна фізіотерапія в т.ч. і світлотерапія має свої певні і обмежені показання і як основний метод лікування викликає у мене сумніви. Ще більш непорядним я вважаю той факт, коли серйозні лікарі входять в угоду з фірмами, які виробляють відомі фізіотерапевтичні апарати (типу УВЧ або мікрохвильової терапії і т.д.) в нових привабливих упаковках і з гучними обнадійливими назвами і починають недозволену рекламу, обдурювання пацієнтів обіцянками чуда і відміни всіх медикаментів. Я останнім часом більше не намагаюся відмовляти пацієнтів від покупки такого "чуда", пояснюю проте можливі наслідки. Чим більше я відмовляв, тим менше пацієнтів мені вірили і купували апарат. У мене є на лікуванні одна бабця з ряду не бідних пенсіонерів. Вона має вдома як мінімум 7 різних апаратів, які купила по рекламі. І кожного разу вона говорить мені, що їй стає краще, але на прийом приходить із завидною регулярністю і весь час їй потрібні якісь медикаменти.

Singer
Повідомлень: 16
З нами з: 11 квітня 2017, 23:52
Спеціальність: ЛОР
Звідки: Бердичів
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: лікування ларингітів

Повідомлення#12 » 03 вересня 2017, 10:25

Згоден з оцінкою He Ne лазера від cry60. Фотодинамічна терапія в онкології це зрозуміло. Решта під великим сумнівом. Більше 20 років тому в серйозних лабораторіях була доведена дуже низька проникаюча здатність цього лазера, відсутність будь-якого впливу на мікрофлору. Потім це було проігноровано, або просто не прочитали і стали лікувати виразку шлунка через черевну стінку, пригнічувати ріст мікрофлори в ранах і т.п.

Аватар користувача
Вадим
Повідомлень: 26
З нами з: 01 серпня 2016, 10:07
Спеціальність: традиційна українська медицина
Звідки: Україна
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: лікування ларингітів

Повідомлення#13 » 05 вересня 2017, 15:28

Я відвідав два курси з лазерної медицини в клініках, схвалених МОЗ (це щоб ніхто не закидав шарлатанство). Закрався сумнів... сам ставився до терапевтичного лазера як до шаманства хоча і купив "Мустанг" в свій приват кабінет і брав "Мотылек" на виклики, щоб освітити хворе місце. Однак, після курсів закрався сумнів, може ми не спостерігаємо ефекту тому, що не глибоко володіємо питанням ? Велике значення (як говорили на лекціях) має не тільки потужність, а також довжина хвилі і навіть частота проходження імпульсів (10 000 - 30 000 Гц - клялися лектори-виробники дає знеболюючий і протинабряковий ефект, і навіть випустили спец високочастотну модель лазера для спортивної медицини). Є ще ряд способів підвищити глибину проникнення випромінювання - зеленка, димексид, аероіонотрапія, ультразвук перед сеансом лазера на хворе місце, спец магнітні насадки і т.д. Купив книгу, яка майже вся присвячена вибору дози, у того ж гелій-неонового лазера залежно від дози може бути стимулюючий, протизапальний і деструктивний ефект, варіюючи дозу і з розумінням типового патологічного процеса, як кажуть можна гори перевернути. То раптом справа в нас, а не в терпевтичних лазерах?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Повернутись до “Отоларингологія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron