Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Препарати урсодеоксихолевої кислоти

Аватар користувача
Gaster
Повідомлень:64
З нами з:23 лютого 2015, 19:18
Репутація:1
Спеціальність:гастроентерологія
Звідки:Україна
Re: Препарати урсодеоксихолевої кислоти

Повідомлення Gaster » 03 серпня 2016, 20:36

Я в цілому згоден з висловленою думкою відносно необхідності/можливості застосування препаратів урсодезоксихолевої кислоти, а також показань до оперативного лікування холелітіазу.

Проте, у мене є питання відносно тактики при виявленні дрібних конкрементів. Де мені можна прочитати про такий підхід до оперативного лікування холелітіазу (маю на увазі показання до операції у разі виявлення дрібних каменів)? До якого, до речі, якого розміру конкременти вважатимуться як дрібні? Які підстави (докази) під такими рекомендаціями?

Степанова О.В.
Повідомлень:8
З нами з:04 травня 2016, 22:08
Репутація:0
Спеціальність:Гастроентерологія
Звідки:Полтева

Re: Препарати урсодеоксихолевої кислоти

Повідомлення Степанова О.В. » 10 серпня 2016, 17:05


Аватар користувача
Бандердоктор
Повідомлень:191
З нами з:26 лютого 2015, 19:36
Репутація:0
Спеціальність:терапевт
Звідки:Славна Україна

Re: Препарати урсодеоксихолевої кислоти

Повідомлення Бандердоктор » 11 серпня 2016, 17:22

Доктора! Здається, вам просто нудно! Такі дебати з такого питання! Зрозуміло, що хірург завжди хоче відрізати, окрім тих випадків, коли боїться і відправляє хворого до терапевта! А терапевт завжди хоче вилікувати консервативно, окрім тих випадків, коли він теж боїться і відправляє хворого до хірурга!

А рішення просте : вибирає метод лікування ПАЦІЄНТ!

Степанова О.В.
Повідомлень:8
З нами з:04 травня 2016, 22:08
Репутація:0
Спеціальність:Гастроентерологія
Звідки:Полтева

Re: Препарати урсодеоксихолевої кислоти

Повідомлення Степанова О.В. » 13 серпня 2016, 12:15

Краще Ви, шановний, висловіть свою думку по темі форуму... У Вас написана спеціальність терапія, а яка терапія? Ви багато хворих куруєте з ЖКХ, що Ви їм рекомендуєте, і в яких випадках? Дуже цікавий Ваш коментар...


Повернутись до “Гастроентерологія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість