Проблема з авторизацією вирішена. Якщо хтось не може увійти на форум, прошу писати на пошту admin@surgeryzone.net

Немає менструацій після закінчення годування груддю

Мар'яна
Повідомлень:12
З нами з:08 березня 2015, 21:27
Репутація:0
Спеціальність:кардіолог
Звідки:Франківськ
Немає менструацій після закінчення годування груддю

Повідомлення Мар'яна » 08 березня 2015, 21:28

Колеги гінекологи! Підкажіть, будь ласка: закінчила годувати грудьми 1 міс. назад, менструацій немає. Болить низ живота, особливо при фіз. навантаженнях або підйомі тягарів (навіть при підйомі дитини). Близько місяця тому пролікувалася з приводу сальпінгоофориту. Тривогу бити чи ще є час почекати менструацій?

Gyneco
Повідомлень:24
З нами з:26 лютого 2015, 18:50
Репутація:0
Спеціальність:акушер-гінеколог
Звідки:Україна

Re: Немає менструацій після закінчення годування груддю

Повідомлення Gyneco » 08 березня 2015, 21:33

Думаю, турбуватися рано. Живіт болить швидше перед місячними. На всяк випадок здайте кров на ХГЛ. А сальпінгоофорит був якої етіології? Аналізи що показали?

Мар'яна
Повідомлень:12
З нами з:08 березня 2015, 21:27
Репутація:0
Спеціальність:кардіолог
Звідки:Франківськ

Re: Немає менструацій після закінчення годування груддю

Повідомлення Мар'яна » 08 березня 2015, 21:44

Етіологію точно сказати не можу, тому що брали тільки мазок. "Поганий мазок, багато лейкоцитів" - от і все, що мені сказала лікар. От тільки низ живота болить зовсім не як при місячних, а саме як і останній раз (при сальпінгоофориті). Дякую за допомогу!

Полячка
Повідомлень:46
З нами з:08 березня 2015, 21:29
Репутація:0
Спеціальність:гінеколог
Звідки:Тернопіль

Re: Немає менструацій після закінчення годування груддю

Повідомлення Полячка » 08 березня 2015, 21:58

Сходіть на прийом до гінеколога, не мучте себе сумнівами, звичайний бімануальний огляд на кріслі вирішить всі ваші запитання. Це може бути і запалення, і старенький спайковий процес, і що ускладнилася вагітність малого терміну, і з боку кишечника що-небудь, і просто тягнути перед менструацією може, і Бог знає ще що. Краще не затягувати)))


Повернутись до “Акушерство і гінекологія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість

cron