виставка охорона здоров'яЗ 30 вересня по 2 жовтня в Києві відбулась 23-я Міжнародна медична виставка «Охорона здоров’я»

Базову експозицію цього року склали інноваційні методи лікування та сучасні технології для хірургії та онкології, новинки фармацевтичного бізнесу та ефективне управління клінікою. В експозиції взяли участь майже 220 компаній з 12 країн – України, Бельгії, Білорусі, Індії, Італії, Казахстану, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Туреччини.  Вперше на виставку приїхала велика делегація виробників фармацевтичної та медичної продукції з Індії. За сприяння Асоціації торгових палат Індії ASSOCHAM в Києві було представлено 50 компаній.

На виставці зареєстровано 5268 відвідувань фахівців ринку медицини.

У офіціальній церемонії відкриття виставки взяли участь заступник міністра охорони здоров’я  України Наталя Лісневська, офіційний радник віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича – Іван Сорока, головний вчений секретар, член-кореспондент НАМН Володимир Міхнев, ректор академії ім. Шупіка Юрій Вороненко,  посол Індії в Україні  Раджів Кумар Чандер, голова правління Всесвітньої асоціації медичного туризму Емін Чакмак, директор виставки  «Охорона здоров’я» Тамара Знайко та інші.

Співорганізатор виставки — Міністерство охорони здоров’я України.

Партнери виставки – Національна академія медичних наук, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П.Філатова, Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України, Всесвітня асоціація медичного туризму GHTC, Українська асоціація медичного туризму та багато інших стали організаторами більш ніж 20 професійних заходів для різних фахівців медичної галузі.

Інновації в медицині

Учасники виставки прагнули презентувати повний спектр сучасного медичного обладнання, інноваційних продуктів і технологій. Стенди експозиції «Інновації в медицині» були позначені спеціальним знаком «Нове».

На окремому стенді власні розробки представили наукові заклади НАМН України: інноваційні методи лікування та сучасні технології для хірургії та офтальмології, кардіохірургії та нейрології, фтизіатрії та гінекології. Серед них Національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф. Г. Яновського, Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії, Науковий центр радіаційної медицини, Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова та інші.

Інноваційне діагностичне обладнання провідних світових виробників — томографи, УЗД-сканери, електрокардіографи, рентгенапарати — буде представлено на стендах компаній UMT (Toshiba, Японія), «Медіторг» (Hitachi Aloka, Японія), «Sonoscape Україна», «Мед Ексім» (Esaote, Італія), Mindray (Китай), «Ахінора» Neusoft. Офіційний представник компанії OMRON в Україні «Інтернешнл Медікл Еквіпмент» презентував новинку — швидкодіючу компактну відеосистему технічного контролю, а «МедЕксперт» – системи автоматизації будь-якого рівня складності для медичних установ.

Телеком-оператор «Київстар» представив корисні мобільні додатки, розроблені спільно з провідними медичними установами в рамках соціальної програми «Мобільне здоров’я». У світі зроблено вже більше 100 тис. mHealth-додатків, 2015 року ними користуватимуться більше 500 млн. осіб, прогнозує директор з досліджень research2guidance Ральф-Гордон Йанс у доповіді з розвитку mHealth.

«Медицина катастроф»

Особливого значення на тлі сьогодення набули розділи «Медицина катастроф» та «Медика», спеціальна експозиція «Інновації в медицині».

Постійний учасник виставки НПО «Практика» цього року представив не тільки автомобілі швидкої допомоги та реанімобілі, але й модульну операційну для польового шпиталю, переобладнану з стандартного контейнеру. В будь-який момент її можна перевезти на платформі тягачу. «Практика» вже переобладнала та передала до зони АТО 16 броньованих автомобілів, в тому числі санітарні, з них 14 цілком за власний кошт. Ще 16 броньовиків після дообладнання найближчим часом буде відправлено підрозділам МО та МВС.

У зоні АТО нині відбуваються справжні польові випробування асептичного медичного клею «Сульфакрілат». Це унікальна хірургічна клейова композиція для з’єднання м’яких тканин живого організму з антибактеріальними та протизапальними властивостями, яка поєднує якості міцності й еластичності та має високий гемостатичний ефект. В компанії «Дентаум» розповіли, що польові хірурги підтверджують ефективність використання інноваційної розробки українських вчених для зниження крововтрати при поверхневих пораненнях, а у поєднанні з гемостатичною губкою можна збільшити гомеостаз та створити гомеостатичну пробку також у глибоких ранах. «Сульфакрілат» також дозволяє уповільнити кровотечу для доставки в лікарню чи операційну; після обробки пошкоджених внутрішніх органів сульфакрілатом можна мінімізувати крововтрату та ризик запалення при операціях «в полі».

Компанії ДЕВЦ «Олімп» та «Голніт» — відомі вітчизняні виробники атравматичного шовного стерильного матеріалу, голок, кетгуту, ниток, що використовуються в пластичній хірургії, офтальмології, мікрохірургії, дитячій хірургії, акушерстві та гінекології, кардіохірургії. «Наше виробництво сконцентровано в Україні, тому ми можемо собі дозволити зберегти цінову політику в гривні», — підкреслив представник «Олімпу».

Ортопедія, реабілітація та протезування пацієнтів

Сьогодні в Україні зріс попит на обладнання та меблі для реабілітації, ортопедії та протезування. На виставці «Охорона здоров’я 2014» вони були представлені, зокрема, на стендах компаній VZ Trading, «ОСД Східна Європа» та «Бі Джі Ем Трейд», національних дистриб`юторів ортопедичних виробів та засобів реабілітації. Серед іншого в експозиції були бренди SANO (Австрія), OSD™ та Progeo (Італія), Garcia та Orliman (Іспанія), ROHO (США), Alu Rehab (Норвегія), Pedag, Ossenberg та Togu (Німеччина) та багато інших.

Наприклад, багатофункціональне трьохсекційне медичне ліжко Invacare (Німеччина) має пульт, за допомогою якого пацієнт може власноруч змінювати висоту та позицію ліжка. Протипролежневий матрац Eurocare Eazyflow 250 (Бельгія) сприяє скорішому одужанню та реабілітації лежачих хворих. На наступному етапі пацієнту можна запропонувати крісла та інвалідні візки Invacare: активні механічні – легкі та маневрені, складані, для спортсменів та сильних чоловіків; пасивні електричні, розбірні Bora та Fox.

Все для екстреної кардіохірургії та кардіології

В рамках наукової програми виставки представили Всеукраїнський проект «Зупинити епідемію серцевих катастроф». Ініціатори та організатори – МОЗ, НАМН, Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Асоціація серцево-судинних хірургів України.

Акцент в експозиції було зроблено на кардіології та хірургії. Так, серед новинок на стенді офіційного імпортера Toshiba компанії УМТ+ були представлені ультразвукові апарати експертного класу: Aplio 400 та Xario 200 – ідеальне рішення для клінік з великою кількістю пацієнтів, а також портативний ультразвуковий сканер Viamo.

Компанія «Мед Ексім» представила MyLab ClassC від Esaote – експертну ультразвукову систему нового покоління з можливістю контрастної візуалізації. Компактні кардіографи Esaote здатні працювати 3-4 години завдяки посиленій батареї. «Компанія Esaote постачає 48 видів датчиків для кожній системи під завдання різного класу складності, для пацієнтів різного віку», — нагадує Роман Андрієць, керівник відділу маркетингу компанії «Мед Ексім».

Автоматичний зовнішній дефібрилятор з голосовими підказками Saver One від А.М.І. Італія допоможе зорієнтуватись в екстремальній ситуації,адже рання дефібриляція стає запорукою успіху реанімації, у тому числі у дитячій кардіології.

Компанія «Імеск» представила багатофункціональний комплекс експертного рівня ECGpro – сучасне рішення для електрокардіографії та амбулаторного моніторування пацієнтів (Холтер ЕКГ та АТ, ЕКГ спокою та навантаження та модуль керування даними). Сьогодні кардіомонітори ECGpro використовуються в перінатальних відділеннях клініки «Ісіда» та у НПМЦ дитячої кардіології та кардіохірургії Іллі Ємця. Наймолодшому пацієнту, якому проведено моніторинг, було 5 годин.

На стенді компанії ICS-Tech було презентовано холтер-монітор електрокардіосігналов добовий SDM3. Він компактний та легкий – 30 г, має 3 канали реєстрації, єднається з комп’ютером через Bluetooth під Android.

Мобільний електрокардіограф BeeW та мобільна кардіосистема Beecardia від НВФ «Діагностичні системи» (Харків) дозволяють лікарю віддалено спостерігати за станом пацієнта по wifi з планшету чи ноутбуку. Наразі система проходить клінічні випробування у санаторії «Конча Заспа».

Власний компактний електрокардіограф нового покоління презентувала «Міда», вітчизняний виробник діагностичної техніки для кардіології, пульмонології та терапії. «Фотоніка Плюс» представила лазерну апаратуру для хірургії та терапії, а також інструмент на основі оптичного волокна.

Фармацевтична компанія Samarth Lifesciences (Індія) тільки виходить на ринок України. «Ми подали наші препарати на реєстрацію та ліцензування у МОЗ. Компанія є виробником ін’єкційних препаратів для інтенсивної терапії, зокрема для кардіохірургії. Ми починаємо виробництво в США, маємо партнерів в Малайзії. На виставку в Україну ми приїхали для налагодження контактів та пошуку дистриб’юторів та потенційних партнерів», — каже директор з розвитку міжнародного бізнесу компанії Авінаш Шеджал.

Дилерів і дистриб’юторів в Україні шукала компанія Zeal Medical, постачальник обладнання для інтенсивної терапії новонароджених, та виробники високоточного діагностичного та кардіологічного обладнання Allengers Medical Systems і Komega Impex.

Онкодіагностика

Фірма «Радмір», лауреат цьогорічної Державної премії України за роботу «Прилади і способи для діагностики та магнітної нанотерапіі раку», презентувала на виставці унікальний УЗД-апарат Ultima Pa Expert. Це перший український УЗД-апарат з якістю візуалізації та технічними характеристиками кращих світових аналогів. Харків’яни реалізували революційний режим, що дозволяє візуалізувати і кількісно оцінювати жорсткість тканин, виявляючи онкопатології.

Унікальний комплекс для раннього діагностування онкопатологій Luven Diagnostic презентувала компанія Luven Medical. Метод розроблено кафедрою генетики та цитології Харківського національного університету ім. Каразіна на основі концепції регуляції генної активності. На основі зішкрібу з внутрішнього боку щоки лаборант зробить кілька знімків проби мікроскопом. За 15-20 хвилин комп’ютерної обробки готові результати тесту виявлення та локалізації онкопатології (вірогідність до 96%).

Комплексні рішення для біопсії кісткового мозку і м’яких тканин презентувала індійська компанія Medsurge Ind.

Інновації в науковій програмі

Наукові розробки інститутів НАМН та НМАПО ім. Шупіка склали основу великої багатопрофільної конференції «Інноваційні технології в діагностиці та лікуванні». Доповіді охоплювали теми онкології, хірургії, ендокринології, акушерства та гінекології, кардіології, мамології, отоларингології, офтальмології, нейрохірургії. «Сучасні методи неінвазивної вентиляції легенів» стали темою семінару організована ВГО «Українська асоціація медицини сну» спільно з НПМЦ «УкрТелеМед».

Асоціація радіологів України традиційно об’єднала всіх відомих фахівців галузі на конференції «Променева діагностика» та нараді «Актуальні питання радіологічної служби України».

Актуальні питання діяльності фармацевтичного бізнесу склали тему практичного семінару «Промоція лікарських засобів: особливості взаємодії фармкомпаній з аптеками та медичними фахівцями». Специфіку медичного менеджменту та маркетингу обговорили учасники конференції «Сучасне управління та охорона здоров’я» від «Студій охорони здоров’я». «Лабораторну» тему розкрив також науково-практичний семінар «Актуальні питання лабораторної медицини». Українська асоціація медичного туризму УАМТ і Всесвітня асоціація медичного туризму GHTC проведуть  науково-практичну конференцію за напрямками «Реабілітація» (ортопедична і постінсультна, спільно з Українським НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України) та «Пластична хірургія» (хірургія, косметологія, естетична терапія та медицина).

Байєрська програма виставки

Вперше цього року працювала цільова Байєрська програма виставки спеціальний сервіс для закупників медичної та фармацевтичної продукції. В рамках програми виставку відвідали представники майже 30 національних та регіональних дистриб’юторів фармакології, аптечних мереж, магазинів медичної техніки. Серед них аптеки 36 і 6, top-pharm та «УкрМедСервис», оптові компанії «Ваше здоров’я», «Мед-пром ресурс», «Медтехніка», МСИС, мережа «Медтехніка +».

Міжнародним учасникам запропонували спеціальний сервіс «Пошук дистриб’ютора». «Ми шукаємо партнерів і дистриб’юторів фармацевтичної продукції в Україні. Організатори дуже допомогли в підготовці нашого візиту в Україну. Напередодні виставки ми отримали контакти потенційних партнерів в Україні, які були зацікавлені у переговорах. Аудиторія на виставці добре сегментована, тому у нас вже відбулося чотири продуктивних ділових зустрічі, ще дві заплановані на завтра. Наша компанія вже думає про участь у виставці «Охорона здоров’я 2015», — підкреслив Четан Патель, менеджер компанії Centurion Laboratories (Індія).

Соціальні проекти виставки

У рамках виставки був представлений соціальний фотопроект «Біля витоків нового життя», присвячений лікарям акушерам-гінекологам України. Фотостена об’єднала портрети понад 300 київських акушерів-гінекологів — людей, які першими зустрічають нових українців на їхній землі. Відвідувачі виставки також стали учасниками фотопроекту. «Хочу відзначити гідний рівень організації виставки та високе залучення аудиторії. Разом нам вдалося донести до учасників соціальну значимість професії», — зазначила Оксана Ткачова, менеджер проектів компанії DirectMed, організатора проекту.

Справжнім відкриттям виставки став стенд «Української футбольної асоціації медиків». Національна футбольна збірна України серед лікарів двічі брала участь у чемпіонатах світу серед лікарів та перемагала у «Кубку співдружності лікарів», а 2017 року готується гостинно прийняти чемпіонат світу в Україні. «Від імені величезної родини української асоціації медиків хочемо подякувати за підтримку і співробітництво всім тим, хто допомагає, підтримує спорт і здоровий спосіб життя, – підкреслив голова організації Микола Шпаковський.

На стенді «Біржа праці» організатори зібрали пропозиції вакансій від компаній медичної сфери та резюме професіоналів ринку. Можливістю продовжити кар’єрний розвиток скористались чимало лікарів, фармацевтів, середнього медичного персоналу, лаборантів, керівників клінік, адміністративних працівників, закупників, медичних маркетологів.

 

Виставка «Охорона здоров’я» є головним місцем зустрічі лікарів, виробників сучасного обладнання, представників медичного бізнесу. Це оптимальний спосіб для ознайомлення з найсучаснішими досягненнями медичної науки та технологій, підвищення рівня знань кожного медичного робітники про новітні розробки, які вже є доступними в Україні

 

24-та Міжнародна медична виставка «Охорона здоров’я» відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня 2015 року.

Організатори виставки — компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія). Співорганізатор — Міністерство охорони здоров’я України. Виставку офіційно підтримують Кабінет міністрів України, профільний комітет Верховної Ради України, Національна академія медичних наук України та Київська міська державна адміністрація.

 

Більше інформації — http://www.publichealth.com.ua/.

 

ДП «Прем’єр-Експо»

Тел: +380 44 496-86-45

E-mail: [email protected]


Статью подготовил и отредактировал: врач-хирург Пигович И.Б.

SPONSORED LINKS:

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *