коронавирус

Сьогодні ми поговоримо про такий сайт, як https://medbuy.online. Це спеціальний сервіс, що дозволяє купити експрес тести онлайн. Відзначимо, що тести призначені для професійного використання тільки в медичних установах України.

Про тести

На сайті представлено кілька діагностичних тестів для виявлення Covid-19. Тест COVID-19 | SARS-CoV-2 АГ | SARS-CoV-2 Ag доставлений з Італії, виявлення хвороби здійснюється через забір слини, всього в упаковці 20 тестів, кожен з яких коштує по 300 гривень.

Що взагалі представляє собою даний тест?

Експрес-тест на антиген Covid-19 — це професійний швидкий імунохроматографічний діагностичний тест для якісного виявлення нуклеокапсідного білкового антигену коронавірусу SARS-CoV-2 в рідини порожнини рота (слини) людини. Це засіб для швидкої і ефективної попередньої діагностики коронавирусної інфекції COVID-19. Такий тест виявляє поверхневі вірусні білки (нуклеокапсідні антигени) і таким чином допомагає виявляти людей в самій активній фазі інфекції. Дізнавшись про наявність вірусу, можна попередити його подальше поширення. Тести на антиген значно дешевше, швидше і зручніше, ніж виявлення РНК вірусу за допомогою полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) і мають, хоч і дещо нижчий, але цілком порівнянний рівень чутливості (зазвичай більше 96%). Для антигенних тестів не потрібні складні дорогі лабораторії, результат визначається протягом лічених хвилин після тестування.

На закінчення додамо, що на сайті можна купити не тільки тести з виявлення Covid-19, а й тести по виявленню інших хвороб, наприклад, малярії або лістеріозу.

Ще скажемо, що сайт використовує файли cookie для збереження функціональності. Є вкладка «опитування» і можливість участі в партнерській програмі.


Статью подготовил и отредактировал: врач-хирург Пигович И.Б.

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *